X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

Nowy terminal wideokonferencyjny Huawei

Ostatnia aktualizacja: 28.05.2013 09:53
Huawei TE30 to zintegrowany wideoterminal HD. Kompaktowe urządzenie łączy: kamerę, kodek i mikrofon o zasięgu 6 m. Niewielki rozmiar TE30 sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem do małych i średnich sal konferencyjnych.
Wideoterminal Huawei TE30
Wideoterminal Huawei TE30

Urządzenie można zamontować na ścianie lub monitorze/telewizorze z wykorzystaniem półki montażowej znajdującej w zestawie. Ten mobilny terminal wideokonferencyjny WiFi jest już dostępny na naszym rynku w sprzedaży firmy KONTEL, dystrybutora VAD Huawei w Polsce

Komendy głosowe i połączenia bezprzewodowe

Nowe urządzenia Huawei z serii TEX0, jako pierwsze na świecie, wyposażone zostały w funkcję wybierania głosowego. TE30 rozpoznaje komendy głosowe i dzięki WiFi łączy się bezprzewodowo z siecią IP czy mikrofonem bezprzewodowym. Producent oferuje nowoczesne i proste w obsłudze menu 3D. Podczas pierwszego uruchomienia automatycznie włącza się kreator instalacji, który pomaga w konfiguracji. Podstawowe informacje o wideoterminalu i połączeniach wyświetlane są na wbudowanym wyświetlaczu LCD.

Nowe rozwiązanie wideokonferencyjne Huawei wspieraVME (Video Motion Enhancement) i H.264 HP. Pozwala to o połowę ograniczyć zajętość pasma konferencji. VME oraz funkcje rozpoznawania twarzy i przetwarzania obrazu wideo pomagają TE30 dopasować się do oświetlenia w pomieszczeniu, zmniejszyć zużycie pasma konferencji i poprawić jakość wideo.

Bezpieczeństwo i integracja

Technologia SEC (Super Error Concealment) zapewnia wysoką jakość wideo, nawet przy 20-procentowej utracie pakietów. Dzięki obsłudze H.264 SVC terminal może dostosować się do różnych szerokości pasma, funkcji urządzenia i wymagań sieci. Wysokie bezpieczeństwo wideokonferencji gwarantuje H.460, technologia SNP oraz firewall traversal. Wideoterminal wspiera protokół szyfrowania H.235 oraz SRTP, TLS i HTTPS.

TE30 współpracuje ze wszystkimi standardowymi terminalami wideokonferencyjnymi, mostkami wideokonferencyjnymi i systemami zarządzania. Integruje się z Microsoft Lync2010™ i OCS2007R2, pracuje z sieciami IMS i wykorzystuje interfejs API.

Huawei TE30 - komponenty systemu

 • Kodek HD, wbudowana kamera i mikrofony dookólne, kable i pilot
 • Opcjonalnie: mikrofon Huawei VPM220
 • Wbudowana kamera
 • Rozdzielczość sygnału wyjściowego: 1080p @ 50/60 fps
 • Obiektyw: 2-megapikselowy chip CMOS 1/3 - cala
 • Zoom: 12 - krotny optyczny

Wymiary

 • Wymiary wideoterminala (dł.×szer.×wys.): 235 mm × 167 mm × 157 mm
 • Wymiary opakowania (dł.×szer.×wys.): 402 mm × 232 mm × 237 mm
 • Waga wideoterminala: 2,1 kg
 • Waga opakowania: 3,3 kg
 • Wymiary opcjonalnej walizki transportowej: 559 mm × 351 mm × 229 mm
 • Waga walizki: 6,2 kg

Dystrybutor VAD Huawei: KONTEL autor: Informacja prasowa

Czytaj także

Inteligentne systemy wideokonferencyjne

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2013 10:00
Nowa generacja systemów wideokonferencyjnych Huawei to m.in. pierwsze na świecie terminale z funkcją wybierania głosowego serii TE, oraz mostki MCU serii VP96 z uniwersalnym transkodowaniem 1080p60. Nowe rozwiązania oferują użytkownikom bardziej inteligentne, stabilne i elastyczne usługi wideokonferencyjne.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Terminal wideokonferencyjny HUAWEI VP9050

Ostatnia aktualizacja: 28.03.2013 11:25
HUAWEI VP9050 to wysokiej klasy, łatwy w obsłudze osobisty terminal wideo, który można rozbudować. Urządzenie daje możliwość przeprowadzenia wideokonferencji pomiędzy czterema dowolnie zlokalizowanymi użytkownikami terminali video .
rozwiń zwiń