Polskie Radio
Section05
wideorejestrator

"Nie ma lepszej inwestycji niż nasze bezpieczeństwo". Waldemar Buda o środkach unijnych dla policji

- 53 pojazdy do kontroli technicznej i 100 nieoznakowanych samochodów z wideorejestratorami - o tyle zwiększy się flota Komendanta Głównego Policji dzięki dwóm projektom dofinansowanym ze środków unijnych - powiedział wiceminister funduszy i polityki regionalnej Waldemar Buda podczas konferencji prasowej w Centrum Unijnych Projektów Transportowych w Warszawie. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Waldemar Buda infrastruktura środowisko policja wideorejestrator policja polska fundusze unijne służby i bezpieczeństwo bezpieczeństwo społeczeństwo

3in1: tablet, nawigacja i rejestrator trasy

MOVIO to najnowszy na polskim rynku produkt marki NavRoad, który łączy w sobie pełną funkcjonalność tabletu z nawigacją samochodową, dzięki wbudowanemu modułowi GPS. Urządzenie posiada preinstalowane oprogramowanie nawigacyjne AutoMapa z mapami Europy oraz oprogramowanie DailyRoad Voyager, które działa jako wideorejestrator trasy, a dzięki funkcjonalności działania w tle może pracować jednocześnie z programem nawigacyjnym.
Zobacz więcej na temat:  automapa movio nawigacja tablet tablet 3in1 wideorejestrator

Wideorejestrator nie tylko dla policji

Hybrydowe połączenie nawigacji GPS z wideo rejestratorem drogowym to przyszłoś w wyposażeniu samochodów. Najważniejszymi cechami urządzenia są: 5” wyświetlacz True Color, potężny dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 664Mhz, wbudowana kamera nagrywająca w rozdzielczości HD 720p, zainstalowane oprogramowanie nawigacyjne NAVITEL z wersją map 3D, a także 4 diody podświetlające.
Zobacz więcej na temat:  GEOVISION 5800BTHDDV gps prestigio wideorejestrator