Nowe Technologie

Nowe drukarki bizhub

Ostatnia aktualizacja: 21.06.2013 08:54
Najnowsza seria bizhub 3300P, 4000P i 4700P powstała z myślą o efektywności. Dzięki kompaktowym rozmiarom i zoptymalizowanej wydajności, nowe modele stanowią idealne rozwiązanie dla małych i średnich grup roboczych.
bizhub 4700P
bizhub 4700P

W premierowych modelach zastosowano rozwiązania, które wpływają na zwiększenie efektywności pracy i komfortu obsługi. Nowy procesor oraz możliwość rozbudowy pamięci wewnętrznej do 1,28 GB, które oferują bizhub 4000P i 4700P pozwalają na szybkie konwertowanie i wykonanie wszystkich zadań związanych z drukiem. Co więcej, najszybsze z tych urządzeń – bizhub 4700P realizuje 47 wydruków na minutę. Wszystkie nowe modele wyposażono również w wygodny system podajników o możliwości rozbudowy do łącznej pojemności 2 300 kartek – główny oraz trzy dodatkowe, w których można umieścić arkusze różnych formatów. Dzięki temu rozwiązaniu drukarka może realizować duże wydruki, a użytkownik nie musi martwić się o uzupełnianie brakującego papieru. 

Modele bizhub 4000P i 4700P wyposażono w kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 2,4”. Intuicyjne animowane menu zapewnia szybki dostęp do ustawień i opcji drukowania. Z jego poziomu można również śledzić informacje o statusie systemu. Nawigacja katalogowa zapewnia prostą i szybką obsługę bez konieczności korzystania ze skomplikowanych instrukcji.

Najnowsze modele z serii bizhub oferują szereg rozwiązań pozwalających na oszczędność energii oraz papieru. Zintegrowany tryb Eco umożliwia nie tylko zmniejszenie zużycia energii i tonera, ale też redukuje głośność urządzenia poprzez minimalizację natężenia dźwięków alarmów. Co więcej, dla obniżenia nakładów zużywanego papieru, dwustronny tryb drukowania jest aktywowany w ustawieniach domyślnych drukarki

Kompaktowe wymiary sprawiają, że najnowsze urządzenia drukujące z serii bizhub bez problemu można ustawić na biurku. Bez obawy więc można drukować na nich nawet poufne dokumenty. Jest to szczególnie ważne w pracy takich działów jak: HR, czy finanse.autor: Informacja prasowa

Zobacz więcej na temat: bizhub druk drukarka
Czytaj także

Nowe e-drukarki Konica Minolta

Ostatnia aktualizacja: 16.06.2013 09:22
Premierowe produkty serii bizhub C224e,C284e,C364e, C454e, C554e to ulepszone wersje jednej z najlepiej ocenianych linii MFP firmy. Kluczowe cechy najnowszych urządzeń to łatwość obsługi, wysoka produktywność oraz energooszczędność.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Phaser 7100: nowa drukarka kompaktowa

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2013 10:52
To rozwiązanie opracowane na potrzeby firm z sektora MŚP oczekujących dobrej jakości kolorowych wydruków w atrakcyjnej cenie. Według ekspertów informacje przedstawione w kolorowej formie mogą mieć przełożenie na decyzje zakupowe konsumentów.
rozwiń zwiń