X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

Nowe e-drukarki Konica Minolta

Ostatnia aktualizacja: 16.06.2013 09:22
Premierowe produkty serii bizhub C224e,C284e,C364e, C454e, C554e to ulepszone wersje jednej z najlepiej ocenianych linii MFP firmy. Kluczowe cechy najnowszych urządzeń to łatwość obsługi, wysoka produktywność oraz energooszczędność.
Konica Minolta bizhub C554e
Konica Minolta bizhub C554e

Wszystkie modele wyposażono w wygodny i intuicyjny dotykowy panel sterujący multi–touch. Zastosowanie tego rozwiązania wpływa na znaczne ułatwienie obsługi – tego typu ekrany są doskonale znane właścicielom smartfonów i tabletów. Dzięki możliwości personalizacji użytkownik zyskuje szybki i łatwy dostęp do najczęściej używanych funkcji z poziomu ekranu głównego.    

  • W bizhub C224e,C284e,C364e, C454e, C554e w porównaniu do wcześniejszych modeli znacznie zwiększono poziom energooszczędności. Redukuje to koszty druku i sprawia, że cały proces jest w o wiele większym stopniu przyjazny środowisku.
  • Wszystkie modele wyposażono w szereg udogodnień, które znacznie ułatwią i usprawnią codzienne biurowe prace. Nowa, udoskonalona funkcja skanowania pozwala na konwersję dokumentów bezpośrednio na pliki w formacie Word lub Excel. Dzięki temu użytkownicy unikają czasochłonnej pracy związanej z ręcznym przenoszeniem danych do edytowalnych formatów.
  • Duża uniwersalność, wysoka jakość druku oraz wszechstronność dostępnych opcji wykończenia oferowane przez najwyższe z premierowych modeli - bizhub C454e i C554e sprawiają, że wiele zadań, które do tej pory musiały być zlecane na zewnątrz, teraz można zrealizować w firmie. Dzięki temu użytkownicy zyskują o wiele większą elastyczność związaną z produkcją drukowanych materiałów, przekłada się to również na zmniejszenie kosztów. autor: Informacja Prasowa

Czytaj także

Drukarka dla małych firm

Ostatnia aktualizacja: 22.04.2013 18:41
Urządzenie bizhub 25e oferuje szereg zalet wspomagających optymalizację procesów pracy, zwiększając jednocześnie wydajność i pozwalając na oszczędności.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Obraz 3D rewolucjonizuje badania naukowe

Ostatnia aktualizacja: 04.06.2013 10:20
Biolodzy i paleobiolodzy zacierają już ręce, bo będą mogli praktycznie wykorzystać drukarki trójwymiarowe oraz skanery mikrotomograficzne do pracy naukowej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nowe linie profesjonalne Konica Minolta

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2013 10:27
Na polski rynek wchodzi profesjonalna linia urządzeń produkcyjnych Konica Minolta – bizhub PRESS 1052, 1250 i 1250P oraz bizhub PRO 1052.
rozwiń zwiń