Nowe Technologie

Nowe kompaktowe urządzenia Ricoh

Ostatnia aktualizacja: 19.07.2013 09:56
Wszystkie urządzenia pracują z prędkością 22 str./min., są łatwe w użyciu i co ważne –gotowe do pracy w sieci. Ich niewielkie wymiary oszczędzają cenne miejsce na biurku, sprawiając, że są odpowiednie dla rynku SOHO, który ma zapotrzebowanie na wysokowydajne, kompaktowe urządzenia w niskiej cenie.
Ricoh SP 201N
Ricoh SP 201N

Ricoh Polska wprowadza do oferty SP 201N/ SP 204SN/SP 204SFN - monochromatyczne drukarki i urządzenia wielofunkcyjne A4.

„Toner typu all-in-one i niska cena zakupu sprawiają, że nasze nowe produkty to dobra inwestycja dla biur domowych i małych firm” – mówi Joanna Marczak, Product Manager w Ricoh Polska.

  • Wersja MFP posiada 2-liniowy panel sterowania LCD, który zapewnia ciągły widok na status drukowania. Niski poziom hałasu podczas pracy sprawia, że środowisko pracy jest ciche.

Użytkowanie jest proste dzięki pełnej obsłudze z przodu urządzenia - szybko i bezproblemowo można wymienić toner i załadować papier. Wbudowana kaseta na papier mieści 150 arkuszy, co oznacza, że urządzenia te mogą wyprodukować większe ilości dokumentów bez potrzeby dokładania papieru podczas drukowania konkretnego zadania.

  • Wszystkie trzy urządzenia drukują w rozdzielczości 1200 x 600 dpi, a SP 204SN/SP 204SFN skanuje obrazy do 600 dpi. Zeskanowane dokumenty mogą być wysłane e-mailem lub bezpośrednio do komputera. Modem Super G3 w urządzeniu SP 204SFN zapewnia bezproblemowe, szybkie i wydajne faksowanie. Przydatna funkcja kopiowania dowodu tożsamości sprawia, że obie strony dowodu są kopiowane na jednej stronie. Jest również możliwość drukowania ze znakiem wodnym, która zapewnia dodatkową ochronę poufnych dokumentów.

Kolejne modele z serii zostaną wprowadzone w kolejnych miesiącach 2013 roku.

 autor: Informacja prasowa Ricoh

Czytaj także

Czarno białe urządzenia Xerox WorkCentre 5800

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2013 10:00
Urządzenia WorkCentre 5800 korzystają z pierwszego w branży wbudowanego oprogramowania antywirusowego McAfee, które zwiększa bezpieczeństwo w dobie konsumeryzacji IT i coraz powszechniejszego wykorzystania prywatnych urządzeń w celach zawodowych.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Kserokopiarki z bezpieczeństwem od Cisco

Ostatnia aktualizacja: 21.07.2013 10:50
Xerox zaprezentował serię WorkCentre 7800 z architekturą Cisco TrustSec zabezpieczającą firmowe dane. Urządzenia wielofunkcyjne wyposażone są również w kontroler ConnectKey, który umożliwia druk w chmurze i z urządzeń mobilnych.
rozwiń zwiń