X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

Zmodernizowane wersje Toughbooków CF-19 i CF-31

Ostatnia aktualizacja: 21.07.2013 11:59
Modele CF-19 oraz CF-31 zyskały nowe podzespoły i zostały dostosowane do obsługi systemu operacyjnego Windows 8 Pro.
Toughbook CF-19
Toughbook CF-19

- Modele CF-19 i CF-31, dzięki wysokiej wytrzymałości są cenione przez użytkowników, którzy wymagają niezawodnych urządzeń zdolnych do działania nawet w najtrudniejszych warunkach terenowych i atmosferycznych. Zastosowanie nowych rozwiązań sprzętowych oraz kompatybilność z systemem operacyjnym Windows 8 Pro zapewni im jeszcze szybszą i wygodniejszą pracę. Jesteśmy przekonani, że zmiany wprowadzone w urządzeniach spotkają się z uznaniem naszych klientów i partnerów biznesowych – mówi Jacek Wielgus, CPS - CEE Region Manager w firmie Panasonic

  • Panasonic Toughbook CF-19, ważący jedynie 2,3 kilograma, został wyposażony w dwurdzeniowy procesor IntelCore i5-3340M vPro o częstotliwości 2,7 GHz (3,4 GHz) i układ graficzny Intel HD 4000. Dysponuje także wyświetlaczem LCD o przekątnej 10,1 cala osiągającym jasność do 6 500 cd/m2 oraz mechanizmem obrotowym, który pozwala na łatwe przekształcenie komputera w tablet. Urządzenie w zależności od potrzeb użytkowników może być wyposażone w ekran dotykowy lub opcję Dual Touch. Dodatkowo notebook zapewnia nawet do 10 godzin wydajnej pracy na baterii bez konieczności ładowania.
  • Zmodernizowany Toughbook CF-31 będzie dostępny w dwóch wersjach sprzętowych. W wariancie podstawowym zostanie wyposażony w ten sam procesor i układ graficzny, co CF-19. Osoby, które zdecydują się na wybór wersji zaawansowanej otrzymają urządzenie z bardziej wydajnym procesorem IntelCore i5-3380M vPro o częstotliwości 2,9 GHz (3,6 GHz) i kartą graficzną AMD Radeon HD 7750M. W połączeniu z 13,1-calowym monitorem oferującym obraz o jasności do 1 200 cd/m2 zapewni to użytkownikom wyższą jakość wyświetlanego obrazu oraz szybszą pracę urządzenia.

Dzięki obudowie wykonanej ze stopu magnezu podzespoły obu modeli notebooków są zabezpieczone przed uderzeniami, upadkiem z wysokości do 180 cm oraz naciskiem do 100 kG. Ponadto urządzenia gwarantują wydajną pracę w szerokim zakresie temperatur od -20oC do +60oC, zwiększoną odporność na pył i wodę oraz dysponują matrycą wyposażoną w filtr redukujący odbijanie promieni słonecznych. Użytkownicy zainteresowani dostępem do szybkiego Internetu mobilnego będą mogli także zainstalować opcjonalny moduł transmisji danych w technologii HSPA+, pozwalający na przesył z prędkością do 14,4 Mbps.

Na polskim rynku urządzenia będą dostępne u Autoryzowanych Partnerów Panasonic od września 2013 w sugerowanych cenach:

  • Toughbook CF-19 – od 17 900 zł netto;
  • Toughbook CF-31 – od 19 900 zł netto.

 autor: Cezary Tchorek-Helm

Zobacz więcej na temat: laptopy panasonic toughbook

Czytaj także

Panasonic modernizuje kolejne Toughbooki

Ostatnia aktualizacja: 24.07.2013 11:55
Panasonic Toughbook zaprezentował zmodernizowane wersje wzmocnionych komputerów przenośnych z serii CF-H2 oraz CF-53. Notebooki zyskały między innymi nowe procesory umożliwiające szybsze i bardziej wydajne działanie oraz pełną kompatybilność z systemem operacyjnym Windows 8 Pro.
rozwiń zwiń