Nowe Technologie

Nowe AIO 23 cali Full HD

Ostatnia aktualizacja: 27.07.2013 07:05
ASUS ET2311 All-in-One PC posiada 23-calowy ekran szerokokątny o rozdzielczości Full HD (1920 x 1080). Technologia IPS zapewnia żywy obraz, precyzyjne odwzorowanie kolorów oraz 178- stopniowy kąt widzenia.
ASUS ET2311
ASUS ET2311

Ułatwia to korzystanie z komputera w kilka osób np. podczas wspólnego grania czy przeglądania zdjęć. Model ten dostępny będzie w wersji z 5-punktowym monitorem dotykowym, z którym szybko i wygodnie użytkownik będzie mógł korzystać z systemu Windows 8. Dzięki portom HDMI ET2311 sprawdzi się jako ekran Full HD dla odtwarzaczy Blu-ray i konsoli gier, a podłączony do telewizora HDTV, umożliwi korzystanie z rozrywki na dodatkowym ekranie. Porty USB 3.0 obsługują poszerzające się wciąż grono szybkich urządzeń peryferyjnych i dysków zewnętrznych.

Wysoka wydajność z technologią nowej generacji

Komputer jest zasilany nowym procesorem Intel Core i5 4-tej generacji, który charakteryzuje się bardzo dobrym multitaskingiem i wydajnością energetyczną. W ofercie znajdzie się konfiguracja z potężną dyskretną kartą graficzną NVIDIA GeForce GT 740M. Dostępne będą także modele z dyskami twardymi o pojemności do 3TB lub z dyskiem SSD 128GB i dyskiem twardym 1TB.

Moduł Wi-Fi w standardzie 802.11ac zapewnia szybkie, bezprzewodowe przesyłanie danych oraz płynne strumieniowanie filmów HD. Przy bezprzewodowej przepustowości do 867Mbit/s, jest on niemal 16 razy szybszy, niż 802.11g i 3 razy szybszy, niż 802.11n.

Funkcje i oprogramowanie firmy ASUS sprzyjają codziennej pracy

W urządzeniu nie zapomniano o charakterystycznych dla firmy ASUS technologiach i aplikacjach:

  • Ai Charger II przyspiesza ładowanie urządzeń poprzez port USB. Smartfony i tablety ładują się prawie dwa razy szybciej, nawet kiedy ET2311 jest wyłączony.
  • ASUS Launcher usprawnia uruchamianie często używanych aplikacji.
  • MusicMaker umożliwia komponowanie muzyki.
  • Video Easy służy do profesjonalnej obróbki filmów.

Użytkownicy otrzymują również darmowy dostęp do 32GB miejsca na ASUS WebStorage  przez trzy lata. Mogą dzięki temu bardzo łatwo synchronizować i udostępniać pliki w chmurze.

Komputery stacjonarne ASUS – satysfakcja i niezawodność

Komputery stacjonarne ASUS odzwierciedlają tradycję najwyższej jakości, innowacji i trwałości. W badaniach przeprowadzonych przez PCWorld USA w 2012 roku wśród czytelników, dotyczących satysfakcji, niezawodności i serwisu, użytkownicy wskazali komputery stacjonarne firmy ASUS jako najlepszy wybór w tym segmencie, uzasadniając swe wysokie zadowolenie stosunkiem ceny do jakości, kompatybilnością z innym urządzeniami, łatwą obsługą i niezawodnością. Badanie pokazało również, że komputery stacjonarne firmy ASUS, są jednymi z najczęściej rekomendowanych.

 autor: Mariola Czapkiewicz

Zobacz więcej na temat: aio asus komputery

Czytaj także

Asus: nowa linia komputerów dla firm

Ostatnia aktualizacja: 25.06.2013 07:03
Firma ASUS wprowadza do swojej oferty nowe modele komercyjnych desktopów: BM1 i BP1. Oba wyposażono w najnowsze procesory Intel Core czwartej generacji i karty graficzne Intel HD Graphics 4600. Warianty BM1AE i BP1AE obsługują technologię Intel vPro umożliwiającą zaawansowane, zdalne zarządzanie w dużych firmach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Asus: super AIO

Ostatnia aktualizacja: 13.07.2013 11:00
Asus All-in-One ET2702 wyróżnia się niezwykle cienką obudową, bezramkowym ekranem i matrycą IPS. Na jego pokładzie znajdziemy procesor Intel Core 4-tej generacji, bardzo szybkie Wi-Fi w standardzie 802.11ac i technologię Thunderbolt.
rozwiń zwiń