Nowe Technologie

Nowy skaner dokumentowy

Ostatnia aktualizacja: 15.11.2013 13:40
Fujitsu wprowadza fi-65F, nowy model znanego skanera płaskiego Fujitsu A6, zaprojektowany z myślą o skanowaniu dowodów tożsamości. Osobny przycisk funkcji skanowania i gniazdo zasilania USB sprawiają, że fi-65F umożliwia szybkie i sprawne skanowanie.
Skaner Fujitsu
Skaner FujitsuFoto: materiały promocyjne

Skaner jest gotowy do pracy w ciągu jednej sekundy od uruchomienia  i rejestruje obraz czarno-białego dokumentu w rozdzielczości 300 dpi w ciągu zaledwie jednej sekundy, umożliwiając błyskawiczną i precyzyjną cyfryzację danych tam, gdzie jest to najbardziej potrzebne, np. na lotniskach, w punktach obsługi klienta czy w recepcjach hotelowych. Model fi-65F jest wyposażony w PaperStream Capture i PaperStream IP - oprogramowanie do polepszania jakości i sterowniki do przetwarzania obrazu – najbardziej zaawansowane technicznie rozwiązania dla skanerów dokumentów z serii fi.

  • Skaner płaski Fujitsu to urządzenie doskonale sprawdzające się podczas skanowania paszportów, praw jazdy, dowodów osobistych i innych podobnych dokumentów. Poczty, banki, punkty kontroli granicznej i recepcje hotelowe to miejsca, w których szybkie tempo pracy i niewielkie rozmiary urządzenia są wielkimi zaletami. Z rozwiązania skorzystają także użytkownicy zajmujący się przetwarzaniem dokumentacji podczas transakcji związanych z telefonią komórkową, wypożyczaniem samochodów lub wydawaniem kart członkowskich. Skaner płaski Fujitsu podnosi wydajność i efektywność pracy, skracając jednocześnie czas obsługi interesantów.

 

  • Skanowanie przy pomocy fi-65F odbywa się niezwykle szybko, co znacznie skraca czas oczekiwania klientów. Skaner jest gotowy do pracy w mniej niż sekundę po włączeniu i pozwala na rejestrację czarno-białego obrazu dokumentu A6 w rozdzielczości 300dpi w ciągu 1 sekundy, lub 1,7 sekundy w przypadku dokumentu kolorowego. Urządzenie posiada przycisk uruchamiający skanowanie przy pomocy jednego dotknięcia, a także gniazdo zasilania USB, pozwalające na korzystanie ze skanera bezpośrednio w recepcji oraz pracę bez potrzeby dostępu do sieci. Skanowanie trwa zaledwie dwie sekundy, jeśli urządzenie jest zasilane z kabla USB.

 

Nowe oprogramowanie do przetwarzania obrazu PaperStream

Model fi-65F jest wyposażony w najnowsze oprogramowanie dla skanerów z serii fi, pozwalające uzyskać najwyższą jakość obrazu. Narzędzia do polepszania jakości i przetwarzania obrazu PaperStream IP przygotowują skanowane dane do późniejszej obróbki i przetwarzają każdy dokument w wysokiej jakości obraz, komunikując się ze standardowymi aplikacjami skanującymi za pośrednictwem interfejsów TWAIN lub ISIS. Oprogramowanie do rejestracji obrazu PaperStream Capture optymalizuje proces skanowania, dzięki funkcjom polepszania jakości, automatycznej korekcie przekrzywionych dokumentów, a także możliwości stosowania predefiniowanych profili pracy i obróbki.autor: Mariola Czapkiewicz/Fujitsu

Zobacz więcej na temat: fujitsu skaner
Czytaj także

Nowy skaner Fujitsu

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2013 14:41
W ofercie Fujitsu pojawił się kolejny skaner dokumentowy z serii ScanSnap. Nowy model doskonale wpisuje się w koncepcję tej linii: „łatwo, szybko i kompaktowo”. Jednak tym razem, konstruktorzy postawili na całkowicie nową funkcjonalność. SV600 posiada głowicę skanującą umieszczoną na statywie, która pozwala na bezdotykowe skanowanie dokumentów.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Zapanuj nad dokumentami w wirtualnym archiwum

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2013 00:00
Dzięki oprogramowaniu Rack2-Filer Smart użytkownicy skanerów Fujitsu ScanSnap mogą przechowywać i archiwizować swoje dokumenty w wirtualnym archiwum, które działa dokładnie tak samo jak jego fizyczny odpowiednik.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Bezdotykowy skaner Fujitsu

Ostatnia aktualizacja: 15.09.2013 11:38
Fujitsu ScanSnap to skaner umożliwiający skanowanie bezdotykowe. Skaner pozwala na digitalizację różnego rodzaju dokumentów: bindowanych i zszywanych o rozmiarach do formatu A3, np. notesów, gazet, katalogów, wizytówek, delikatnych dokumentów oraz przedmiotów o grubości do 3 cm.
rozwiń zwiń