X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

VMware liderem wirtualizacji serwerów x86 (Gartner)

Ostatnia aktualizacja: 23.07.2013 11:00
Firma Gartner umieściła VMware w kwadrancie liderów w tegorocznym raporcie „Magic Quadrant for x86 Server Virtualization Infrastructure”.
VMware liderem wirtualizacji serwerów x86 (Gartner)

Jak wynika z raportu, według danych z połowy roku 2013, prawie dwie trzecie pracy wykonywanej na serwerach odbywa przy użyciu maszyn wirtualnych. Wirtualizacja jest podstawowym wymogiem dla wprowadzenia infrastruktury jako usługi (IaaS) i będzie służyć do tworzenia prywatnych, publicznych, a także hybrydowych, interoperacyjnych usług w chmurze. Oznacza to, że wszystkie usługi IaaS będą opierać się na technologii maszyn wirtualnych lub kontenerów.

„Oprogramowanie do wirtualizacji VMware umożliwia klientom znaczne uproszczenie infrastruktury IT, bez względu na wielkość ich organizacji, oraz podniesienie poziomu elastyczności, kontroli i wydajności. Umieszczenie naszej firmy na pozycji lidera w przygotowanym przez instytut Gartnera raporcie już po raz czwarty, koresponduje z naszą wizją, strategią i ofertą produktową, których celem jest nawiązanie partnerskiej relacji z klientami oraz zapewnienie im bezpiecznej pracy z danymi, zarówno wewnątrz organizacji, jak i poza nią” - mówi Piotr Fąderski, Country Manager na Polskę i kraje bałtyckie

Szybki rozwój i umacnianie pozycji w branży

VMware vSphere jest najpopularniejszą platformą wirtualizacji na świecie, używaną przez duże firmy, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz dostawców publicznych usług w chmurze, a także stosowaną jako podstawa rozrastającego się rynku wirtualnych desktopów (VDI).

  • · W minionym roku baza klientów VMware rozrosła się do  ponad 500,000 odbiorców na całym świecie (w tym gronie znalazły się wszystkie organizacje z listy Fortune 100).
  • · Obecnie działa ponad 242 potwierdzonych systemów usług publicznych w chmurze opartych na platformie VMware vCloud® w 31 krajach.
  • VMware vSphere obsługuje ponad 3,700 aplikacji.autor: Jan Petersen

Czytaj także

SAP liderem rynku Business Intelligence

Ostatnia aktualizacja: 06.06.2013 07:08
Wg raportu Gartnera firma SAP AG została uznana przez firmę Gartner za lidera rynku rozwiązań analitycznych.
rozwiń zwiń