Nowe Technologie

ZTE Grand S Flex LTE

Ostatnia aktualizacja: 09.12.2013 10:23
Flagowy model Grand S Flex, pierwszy smartfon ZTE z modemem LTE w Polsce, jest już dostępny w internetowym sklepie sieci x-kom w cenie 1349 zł. Urządzenie wyposażono w 5” matrycę HD, dwurdzeniowy procesor z zegarem 1.2GHz oraz moduł LTE oferujący superszybki transfer danych w oparciu o rozbudowywaną infrastrukturę przesyłową.
ZTE Grand S Flex LTE
ZTE Grand S Flex LTEFoto: materiały promocyjne

- W chwili obecnej naszego flagowca można nabyć w sklepie internetowym sieci x-kom.pl. Smartfon o mocnej konfiguracji oraz przyszłościowym rozwiązaniu kompatybilnym z technologią LTE wyceniono na 1349 zł, co jest naszym zdaniem kwotą relatywnie niższą od ceny urządzeń konkurujących z nami uznanych marek. Liczymy zatem na zainteresowanie użytkowników, którzy decyzję o zakupie nowego smartfona wiążą z dostępem do szybkiego, mobilnego internetu LTE – podkreśla Deng Yuchen, CMO ZTE Poland.

  • Co konkretnie otrzymujemy? Po pierwsze wydajny, dwurdzeniowy procesor z zegarem 1.2GHz marki Qualcomm, który płynnie obsługuje oprogramowanie kontrolowane przez Androida 4.1. Drugim powodem do zakupu Grand S Flex może być precyzyjny, 5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1280x720 pikseli odwzorowujący 16 milionów kolorów. Producent oferuje w tym modelu także kamerkę o matrycy 8MPx z funkcją autofokus oraz czterokrotnym zoomem cyfrowym, umożliwiającą nagrywanie wideo w jakości 1080p.

  • Jeśli jednak nadal nie decydujesz się na zakup, zadaj sobie pytanie do czego głównie wykorzystujesz swojego smartfona? Najczęściej wybieraną funkcją jest mobilny internet? Model Grand S Flex za sprawą wbudowanego modułu LTE zapewnia pobór danych z prędkością do 100Mb/s, co w praktyce oznacza płynną, swobodną rozrywkę online. Odtwarzanie internetowych multimediów w jakości HD odbywa się z szybkością błyskawicy wszędzie tam, gdzie operator komórkowy udostępnia swoją infrastrukturę.
  • Mocna bateria 2300mAh zapewnia długie godziny pracy w trybie zaawansowanego multitaskingu. Na pokładzie smartfona znalazł się także moduł Bluetooth 4.0, służący do szybkiej wymiany plików. ZTE Grand S Flex posiada smukłą obudową, która w najcieńszym miejscu ma zaledwie 8.5mm.autor: Informacja prasowa LTE

Zobacz więcej na temat: lte smartfon zte

Czytaj także

Sprzedaż oprogramowania mobilnego ma przyszłość

Ostatnia aktualizacja: 12.11.2013 10:44
Najnowszy raport Mobility Report firmy Ericsson pokazuje, że liczba mobilnych subskrypcji urośnie do poziomu 9,3 mld w 2019 roku. Ponad 60 proc. z nich – 5,6 mld – będzie działać na smartfonach.
rozwiń zwiń