X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

Nowy skaner Canona dla firm

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2012 00:00
Image FORMULA DR-C130 oferuje łatwość obsługi i niezawodność w połączeniu z uniwersalnym oprogramowaniem, umożliwiającym m.in. bezpośrednie połączenie z chmurą. Oferuje prędkość skanowania do 30 stron lub 60 obrazów na minutę.
Nowy skaner Canona dla firm
Foto: Glow Images/East News

Nowy DR-130 oferuje wiele zaawansowanych funkcji przetwarzania obrazu, w tym: automatyczną identyfikację koloru i orientacji tekstu oraz „wielostrumieniowe” przetwarzanie, które łączy dwa strumienie wyjściowe w celu zwiększenia efektywności i redukcji kosztów.

 

Podstawowe oprogramowanie obejmuje:  • CaptureOnTouch,   • CapturePerfect,  • eCopy PDF Pro Office,   • BizCard, PaperPort,   • OmniPage  • Kofax VRS.


Wtyczki do rozwiązań dostępnych w chmurze, takich jak Microsoft SharePoint, Evernote czy Google Docs również są zintegrowane, umożliwiając użytkownikom natychmiastowe i płynne przesyłanie dokumentów oraz dostęp do zasobów z każdego miejsca na świecie. Co więcej skaner DR-C130 pozwala zainstalować sterowniki, które wspierają bezpośrednią komunikację z EMC Captiva Cloud Capture Toolkit. Dzięki temu programiści mogą bez wysiłku tworzyć aplikacje internetowe dla skanera.

 

Dzięki wydajnemu mechanizmowi podajnika, DR-C130 gwarantuje niezawodne skanowanie partii różnych rodzajów dokumentów, nawet o bardzo dużej grubości, jak np. tłoczone karty, dokumenty tożsamości czy materiały o długości do 3m. Urządzenie zostało wyposażone w ultradźwiękowy system wykrywania podwójnego wciągnięcia, który pozwala wyeliminować błędy podczas skanowania większych partii dokumentów. Z kolei funkcja zwalniania podwójnego podania umożliwia użytkownikowi zignorowanie wykrywania nieprawidłowości w podawaniu i kontynuowanie pracy. Pomoże to zaoszczędzić cenny czas, zwłaszcza w przypadku błędów w załadowaniu skanowanych kopert czy dokumentów z dołączonymi karteczkami, co jest wykrywane automatycznie. W tych szczególnych przypadkach, użytkownicy mogą wznowić skanowanie jednym kliknięciem myszy.