X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

Drukarka dla małych firm

Ostatnia aktualizacja: 22.04.2013 18:41
Urządzenie bizhub 25e oferuje szereg zalet wspomagających optymalizację procesów pracy, zwiększając jednocześnie wydajność i pozwalając na oszczędności.
bizhub 25e
bizhub 25e

Kompaktowy bizhub 25e gwarantuje łatwość obsługi dzięki 5,7 calowemu dotykowemu wyświetlaczowi wyposażonemu w przejrzysty pasek menu z możliwością indywidualnego dostosowania, poprzez dodanie takich funkcji jak np. kopiowanie dokumentów tożsamości.

  • Kolejną zaletą urządzenia bizhub 25e jest elastyczność podawania papieru i duża pojemność tac podajnika - do 2100 arkuszy. Bizhub 25e ma do pięciu różnych tac, dzięki czemu nie ma konieczności częstego uzupełniania papieru. Ponadto umożliwia to jednoczesne umieszczenie w urządzeniu różnych nośników, takich jak papier cienki, gruby oraz koperty.
  • Urządzenie bizhub 25e jest wyposażone w inteligentny system odbioru papieru, obejmujący obok standardowej dodatkową tacę odbiorczą, którą można przeznaczyć wyłącznie na przychodzące faksy. Dzięki temu można je łatwo oddzielić od wydruków i kopii, tym samym zapobiegając chaosowi. Ponadto funkcja bezpiecznego drukowania umożliwia drukowanie poufnych dokumentów – proces druku rozpoczyna się wyłącznie po wprowadzeniu przez użytkownika hasła na ekranie wyświetlacza urządzenia. W ten sposób gwarantowana jest odpowiednia kontrola nad wydrukami.
  • Możliwości nowego urządzenia wielofunkcyjnego Konica Minolta zostały wzbogacone o kilka dodatkowych opcji. Wszechstronna funkcja skanowania pozwala na skanowanie w kolorze, a także wygodne rozdzielanie dokumentów przez Scan-to-E-mail/SMB/FTP/USB i TWAIN. Łatwy w użyciu podwójny podajnik oszczędza cenny czas, a jego funkcję uzupełnia prosta digitalizacja dokumentów.

 

 autor: Mariola Czapkiewicz

Czytaj także

Nowości Konica Minolta dla MŚP

Ostatnia aktualizacja: 03.03.2013 08:46
Urządzenia wielofunkcyjne najnowszej generacji- bizhub C224, C284, C364, C454, C554 i C654 to doskonała oferta do druku w kolorze. Bizhub 165 Konica Minolta to z kolei rozwiązanie dla środowisk korzystających tylko z druku monochromatycznego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Druk dla większych firm

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2013 12:39
Nowe urządzenia klasy korporacyjnej Oki LED A4 zapewniają nowy poziom wydajności w biznesie dzięki otwartej platformie, a także oferują możliwość integracji przepływu prac i zarządzanie dokumentami w całym przedsiębiorstwie.
rozwiń zwiń