X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

Nowości Konica Minolta dla MŚP

Ostatnia aktualizacja: 03.03.2013 08:46
Urządzenia wielofunkcyjne najnowszej generacji- bizhub C224, C284, C364, C454, C554 i C654 to doskonała oferta do druku w kolorze. Bizhub 165 Konica Minolta to z kolei rozwiązanie dla środowisk korzystających tylko z druku monochromatycznego.
Konica Minolta bizhub C364
Konica Minolta bizhub C364

 

Urządzenia wielofunkcyjne najnowszej generacji- bizhub C224, C284, C364, C454, C554 i C654 dedykowane są do pracy w małych, średnich przedsiębiorstwach i w większych grupach roboczych.

Doskonale sprawdzają się w najrozmaitszych pracach biurowych.  Nie tylko pozwalają ograniczyć koszty druku ale także otwierają nowe możliwości w zakresie zwiększenia wydajności. Innowacyjne modele bizhub skanują z prędkością 80 obr./min. w trybie RADF i 160 obrazów w trybie jednoczesnego skanowania obu stron dokumentu oraz kopiują w czerni lub w kolorze (w zależności od modelu) z szybkością od 22 (C224) do 55 (C554) str./min. Wydajny bizhub C654 drukuje natomiast z prędkością 60 str./min. w kolorze i 65 str./min. w trybie monochromatycznym.

  • Podajnik dokumentów w tym urządzeniu jednocześnie skanuje obie strony oryginału, osiągając prędkość do 180 obr./min. Dziewięciocalowy ekran dotykowy w każdym urządzeniu gwarantuje prostotę i intuicyjność obsługi, a także dostęp do wielu funkcji.

„Najnowsza generacja produktów Konica Minolta to odpowiedź na oczekiwania rynku. Łatwość i intuicyjność obsługi, rekordowa wydajność przy jednoczesnym zwiększeniu parametrów oszczędzających koszty i chroniących środowisko spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów” – mówi Szymon Szczur, Koordynator ds. Wsparcia Sprzedaży Rozwiązań Biznesowych Konica Minolta.

  • Bizhub 165 Konica Minolta to propozycja dla środowisk na co dzień korzystających tylko z druku monochromatycznego. Urządzenie potrafi drukować, skanować i kopiować arkusze w formacie do A3. Nawet przy prędkości drukowania do 16 stron/ min. pozwala na uzyskanie doskonałej jakości kopii. Polimeryzowany toner Simitri HD zapewnia wydruki odporne na rozmazywanie, zachowujące najwyższy stopień ostrości i przejrzystości. 

Bizhub 165, jest bardzo łatwy w obsłudze. Kompaktowa budowa i przejrzysty panel sterowania sprawiają, że nawet rzadko korzystający z urządzeń tego typu bezproblemowo uzyskają oczekiwany rezultat. Jest ponadto energooszczędny, co potwierdza przyznany certyfikat Energy Star. To wielofunkcyjne urządzenie zmieści się nawet w najmniejszym biurze.autor: Informacja prasowa

Czytaj także

Błędne wyobrażenia na temat drukowania w kolorze

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2013 19:00
W wielu przedsiębiorstwach istnieją błędne przekonania dotyczące wykorzystania kolorowego druku. Większość z nich powstaje z powodu niepewności co do kosztów eksploatacji urządzeń i oczekiwanych korzyści płynących z ich użytkowania.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Druk dla większych firm

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2013 12:39
Nowe urządzenia klasy korporacyjnej Oki LED A4 zapewniają nowy poziom wydajności w biznesie dzięki otwartej platformie, a także oferują możliwość integracji przepływu prac i zarządzanie dokumentami w całym przedsiębiorstwie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zadbaj o uporządkowane archiwum w swojej firmie

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2013 12:21
Wraz z rozwojem działalności przedsiębiorstwa przybywa różnego rodzaju dokumentacji. Każda firma posiada szereg faktur, umów, czy zleceń. Na szczęście czasy, w których ważne dokumenty firmowe zalegały zakurzone w szafach, a ich odszukiwanie zajmowało długie godziny, powoli odchodzą w przeszłość.
rozwiń zwiń