Nowe Technologie

Nowości Konica Minolta dla MŚP

Ostatnia aktualizacja: 03.03.2013 08:46
Urządzenia wielofunkcyjne najnowszej generacji- bizhub C224, C284, C364, C454, C554 i C654 to doskonała oferta do druku w kolorze. Bizhub 165 Konica Minolta to z kolei rozwiązanie dla środowisk korzystających tylko z druku monochromatycznego.
Konica Minolta bizhub C364
Konica Minolta bizhub C364

 

Urządzenia wielofunkcyjne najnowszej generacji- bizhub C224, C284, C364, C454, C554 i C654 dedykowane są do pracy w małych, średnich przedsiębiorstwach i w większych grupach roboczych.

Doskonale sprawdzają się w najrozmaitszych pracach biurowych.  Nie tylko pozwalają ograniczyć koszty druku ale także otwierają nowe możliwości w zakresie zwiększenia wydajności. Innowacyjne modele bizhub skanują z prędkością 80 obr./min. w trybie RADF i 160 obrazów w trybie jednoczesnego skanowania obu stron dokumentu oraz kopiują w czerni lub w kolorze (w zależności od modelu) z szybkością od 22 (C224) do 55 (C554) str./min. Wydajny bizhub C654 drukuje natomiast z prędkością 60 str./min. w kolorze i 65 str./min. w trybie monochromatycznym.

  • Podajnik dokumentów w tym urządzeniu jednocześnie skanuje obie strony oryginału, osiągając prędkość do 180 obr./min. Dziewięciocalowy ekran dotykowy w każdym urządzeniu gwarantuje prostotę i intuicyjność obsługi, a także dostęp do wielu funkcji.

„Najnowsza generacja produktów Konica Minolta to odpowiedź na oczekiwania rynku. Łatwość i intuicyjność obsługi, rekordowa wydajność przy jednoczesnym zwiększeniu parametrów oszczędzających koszty i chroniących środowisko spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów” – mówi Szymon Szczur, Koordynator ds. Wsparcia Sprzedaży Rozwiązań Biznesowych Konica Minolta.

  • Bizhub 165 Konica Minolta to propozycja dla środowisk na co dzień korzystających tylko z druku monochromatycznego. Urządzenie potrafi drukować, skanować i kopiować arkusze w formacie do A3. Nawet przy prędkości drukowania do 16 stron/ min. pozwala na uzyskanie doskonałej jakości kopii. Polimeryzowany toner Simitri HD zapewnia wydruki odporne na rozmazywanie, zachowujące najwyższy stopień ostrości i przejrzystości. 

Bizhub 165, jest bardzo łatwy w obsłudze. Kompaktowa budowa i przejrzysty panel sterowania sprawiają, że nawet rzadko korzystający z urządzeń tego typu bezproblemowo uzyskają oczekiwany rezultat. Jest ponadto energooszczędny, co potwierdza przyznany certyfikat Energy Star. To wielofunkcyjne urządzenie zmieści się nawet w najmniejszym biurze.autor: Informacja prasowa

Czytaj także

Błędne wyobrażenia na temat drukowania w kolorze

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2013 19:00
W wielu przedsiębiorstwach istnieją błędne przekonania dotyczące wykorzystania kolorowego druku. Większość z nich powstaje z powodu niepewności co do kosztów eksploatacji urządzeń i oczekiwanych korzyści płynących z ich użytkowania.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Druk dla większych firm

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2013 12:39
Nowe urządzenia klasy korporacyjnej Oki LED A4 zapewniają nowy poziom wydajności w biznesie dzięki otwartej platformie, a także oferują możliwość integracji przepływu prac i zarządzanie dokumentami w całym przedsiębiorstwie.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Zadbaj o uporządkowane archiwum w swojej firmie

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2013 12:21
Wraz z rozwojem działalności przedsiębiorstwa przybywa różnego rodzaju dokumentacji. Każda firma posiada szereg faktur, umów, czy zleceń. Na szczęście czasy, w których ważne dokumenty firmowe zalegały zakurzone w szafach, a ich odszukiwanie zajmowało długie godziny, powoli odchodzą w przeszłość.
rozwiń zwiń