Nowe Technologie

Drukarka dla małych firm

Ostatnia aktualizacja: 22.04.2013 18:41
Urządzenie bizhub 25e oferuje szereg zalet wspomagających optymalizację procesów pracy, zwiększając jednocześnie wydajność i pozwalając na oszczędności.
bizhub 25e
bizhub 25e

Kompaktowy bizhub 25e gwarantuje łatwość obsługi dzięki 5,7 calowemu dotykowemu wyświetlaczowi wyposażonemu w przejrzysty pasek menu z możliwością indywidualnego dostosowania, poprzez dodanie takich funkcji jak np. kopiowanie dokumentów tożsamości.

  • Kolejną zaletą urządzenia bizhub 25e jest elastyczność podawania papieru i duża pojemność tac podajnika - do 2100 arkuszy. Bizhub 25e ma do pięciu różnych tac, dzięki czemu nie ma konieczności częstego uzupełniania papieru. Ponadto umożliwia to jednoczesne umieszczenie w urządzeniu różnych nośników, takich jak papier cienki, gruby oraz koperty.
  • Urządzenie bizhub 25e jest wyposażone w inteligentny system odbioru papieru, obejmujący obok standardowej dodatkową tacę odbiorczą, którą można przeznaczyć wyłącznie na przychodzące faksy. Dzięki temu można je łatwo oddzielić od wydruków i kopii, tym samym zapobiegając chaosowi. Ponadto funkcja bezpiecznego drukowania umożliwia drukowanie poufnych dokumentów – proces druku rozpoczyna się wyłącznie po wprowadzeniu przez użytkownika hasła na ekranie wyświetlacza urządzenia. W ten sposób gwarantowana jest odpowiednia kontrola nad wydrukami.
  • Możliwości nowego urządzenia wielofunkcyjnego Konica Minolta zostały wzbogacone o kilka dodatkowych opcji. Wszechstronna funkcja skanowania pozwala na skanowanie w kolorze, a także wygodne rozdzielanie dokumentów przez Scan-to-E-mail/SMB/FTP/USB i TWAIN. Łatwy w użyciu podwójny podajnik oszczędza cenny czas, a jego funkcję uzupełnia prosta digitalizacja dokumentów.

 

 autor: Mariola Czapkiewicz

Czytaj także

Nowości Konica Minolta dla MŚP

Ostatnia aktualizacja: 03.03.2013 08:46
Urządzenia wielofunkcyjne najnowszej generacji- bizhub C224, C284, C364, C454, C554 i C654 to doskonała oferta do druku w kolorze. Bizhub 165 Konica Minolta to z kolei rozwiązanie dla środowisk korzystających tylko z druku monochromatycznego.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Druk dla większych firm

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2013 12:39
Nowe urządzenia klasy korporacyjnej Oki LED A4 zapewniają nowy poziom wydajności w biznesie dzięki otwartej platformie, a także oferują możliwość integracji przepływu prac i zarządzanie dokumentami w całym przedsiębiorstwie.
rozwiń zwiń