Nowe Technologie

Mini karta sieciowa do starszych laptopów

Ostatnia aktualizacja: 11.08.2012 00:00
TP-LINK TL-WN725N to miniaturowa karta Wi-Fi z uniwersalnym interfejsem USB, która pracuje w standardzie Lite-N. Umożliwia to połączenia z siecią bezprzewodową, przy użyciu dowolnego komputera stacjonarnego lub laptopa starszego typu (oferującego zgodność jedynie ze standardem IEEE 802.11b lub IEEE 802.11g).
TP-LINK TL-WN725N
TP-LINK TL-WN725N

 

TL-WN725N wyróżnia się kompaktowymi gabarytami (18,6x15x7,1mm) oraz niewielką wagą (około 2,1 grama), co pozwala na bezproblemową instalację w dowolnym porcie USB. Dodatkowym atutem takiej konstrukcji jest nieblokowanie sąsiednich portów, a przede wszystkim możliwość pozostawienia podłączonej karty w trakcie transportu laptopa. Zgodność ze standardem Lite-N to szybka, bezprzewodowa transmisja danych z prędkością do 150Mb/s, co gwarantuje swobodne korzystanie z wieloosobowych gier sieciowych, rozmów VoIP czy strumieniowej transmisji materiałów wideo.

 


  • Bezprzewodowa karta sieciowa TP-LINK oferuje także pełne wsparcie dla standardu WPA/WPA2, co przekłada się na skuteczną ochronę danych użytkowników.


  • W komplecie z TL-WN725N dostarczana jest płyta CD z oprogramowaniem umożliwiającym łatwą i szybką instalację urządzenia oraz konfigurację parametrów bezpiecznego połączenia bezprzewodowego. Karta sieciowa TP-LINK TL-WN725N objęta jest 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym i jest dostępna w sprzedaży w sugerowanej cenie 39,90 zł brutto dla użytkownika końcowego.