Nowe Technologie

Myszy, myszy, Microsoft

Ostatnia aktualizacja: 20.08.2012 00:00
Microsoft Hardware przygotował kolejne edycje artystyczne jednych z najpopularniejszych myszy komputerowych ze swojego portfolio: Wireless Mobile Mouse 1000 i Wireless Mobile Mouse 3500.
Myszy, myszy, Microsoft
Foto: Glow Images/East News

 

Limitowana edycja Wireless Mobile Mouse 1000 to proste i klasyczne myszy w trzech nowych odsłonach kolorystycznych – niebieskiej, czerwonej i różowej. To niewielkie, wygodne urządzenie zapewnia pełną mobilność, dzięki łączności bezprzewodowej i nanoprzekaźnikowi, którego rozmiar pozwala na pozostawienie go w porcie USB nawet podczas przemieszczania się z komputerem. Wysoka jakość technologii optycznej pozwala na płynne śledzenie ruchów myszy w rozdzielczości 1000 DPI. Korzystając z zaledwie jednej baterii AA mysz osiąga żywotność do 10 miesięcy, zaś okres ten można wydłużyć korzystając z umieszczonego na spodzie urządzenia wyłącznika.

 

 

 

Wireless Mobile Mouse 3500 to idealne połączenie precyzji, mobilności i komfortu. Ta prosta mysz o kształcie dopasowanym do dłoni osób zarówno prawo-, jak i leworęcznych, wyposażona została w technologię BlueTrack – dzięki niej śledzenie ruchów kursora jest niezwykle precyzyjne, nawet przy korzystaniu z urządzenia na nietypowych powierzchniach, takich jak drewno, marmur, skóra, czy różnego rodzaju tkaniny. Ta bezprzewodowa mysz działająca na jednej baterii AA do 8 miesięcy, debiutuje w dwóch nowych odsłonach kolorystycznych – w intensywnych odcieniach fuksji i cyjanu.

 

Cena

 


  • Limitowana edycja Microsoft Wireless Mobile Mouse 1000 dostępna będzie w cenie 69 PLN. Mysz współpracować będzie z systemami Windows 8, Windows 7, Windows Vista i Windows XP oraz Mac OS X 10.4x–10.7x. Objęta zostanie trzyletnią, ograniczoną gwarancją producenta.

  • Limitowana edycja Microsoft Wireless Mobile Mouse 3500 dostępna będzie w cenie 119 PLN. Mysz współpracować będzie z systemami Windows 8, Windows 7, Windows Vista i Windows XP oraz Mac OS X 10.2x–10.6x. Objęta zostanie trzyletnią, ograniczoną gwarancją producenta.

  • Limitowana edycja artystyczna Wireless Mobile Mouse 3500 dostępna będzie w cenie 119 PLN. Mysz współpracować będzie z systemami Windows 8, Windows 7, Windows Vista i Windows XP oraz Mac OS X 10.2x–10.6x. Objęta zostanie trzyletnią, ograniczoną gwarancją producenta.

Czytaj także

Mysz wygodna i funkcjonalna

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2012 23:00
W ofercie firmy ZALMAN pojawiła się seria przewodowych myszy komputerowych dostosowanych do potrzeb szerokiego grona odbiorców. Najwyższy model ZM-GMI wyposażono w laserowy sensor Avago 9500 Laser Stream Gaming Sensor o rozdzielczości aż 6000 DPI, który gwarantuje maksymalną precyzję w grach FPS. Model ZM-M300 przeznaczony jest  dla mniej wymagających graczy,  nie potrzebujących tak dokładnego czujnika.
rozwiń zwiń