Nowe Technologie

Laptopy w T-Mobile z pakietem Norton 360

Ostatnia aktualizacja: 14.05.2012 00:00
W T-Mobile oprogramowanie Norton 360, zapewniające kompleksową ochronę komputera, danych oraz prywatności użytkowników, będzie bezpłatnie dodawane do zakupionych laptopów oraz ultrabooków.
T-Mobile
T-Mobile

 

Od 9 maja oferta z najnowszą wersją pakietu Norton 360v6 jest dostępna dla klientów biznesowych, a od 10 maja również dla klientów indywidualnych. Licencja na oprogramowanie jest ważna przez cały czas zawartej umowy i będzie można ją wykorzystywać na trzech urządzeniach.

 

Oferowany przez T-Mobile pakiet zabezpieczający kompleksowo chroni komputer oraz działania użytkowników w sieci. Powstrzymuje wirusy, działania hakerów, boty, programy typu „spyware”, konie trojańskie i inne zagrożenia bez spowalniania lub zakłócania pracy komputera. Ponadto blokuje zagrożenia pochodzące z Internetu, zanim zdążą one zainfekować komputer, co pozwala na bezpieczne przeglądanie stron WWW lub korzystanie z bankowości internetowej oraz zakupów online. Dodatkowo klienci wraz z pakietem zabezpieczającym zyskują bezpłatny dostęp do usługi Norton Online Family, która pozwala na ochronę dzieci przed niepożądanymi treściami dostępnymi w sieci.

 

Dodatkowo pakiet Norton 360 dostępny w ofercie T-Mobile umożliwia tworzenie kopii zapasowych wybranych plików oraz oferuje funkcje optymalizacji pracy i poprawę wydajności komputera. Oprogramowanie może automatycznie korygować ważne ustawienia, oczyszczać zawartość pamięci i usuwać zbędne pliki, tak aby zapewnić maksymalną szybkość działania w czasie pracy. Program jest przeznaczony do pracy z systemem Windows i zapewnia sprawną pracę komputera dzięki temu, że zajmuje zaledwie około 10 MB pamięci RAM.