Obraniak nie porzuci koszulki z orłem

IAR
Marcin Nowak 18.06.2012
Ludovic Obraniak
Ludovic Obraniak, foto: Wikipedia/Roger Goraczniak

Wbrew sugestiom jakie ukazały się w polskiej prasie - pomocnik reprezentacji Polski Ludovic Obraniak chce nadal grać w barwach naszego kraju.

Takie informacje przynoszą francuskie media. Ludovic Obraniak przyznaje, że, biorąc pod uwagę przebieg ostatniego meczu z Czechami, Biało-czerwoni nie zasłużyli na awans, ale szansę na ćwierćfinały zaprzepaścili już wcześniej, w pierwszym, zremisowanym spotkaniu z Grekami.

Przegrana w fazie grupowej jest dla niego największą porażką w karierze. Obraniak podkreśla z naciskiem, że o ile taka będzie wola selekcjonera, to on będzie grał w koszulce z orłem na piersi, bo przecież jest Polakiem na dobre i na złe. Żal mu przy tym Franciszka Smudy, bo to znakomity trener, który ma wielkie serce, także dla Obraniaka, wspierając go w trudnych dla piłkarza chwilach.
Obraniak uważa, że mecz z Czechami Polacy przegrali w pierwszych dwudziestu minutach, bo nie wykorzystane szanse mszczą się później. Piłkarz jest zachwycony polskimi kibicami i to dla nich warto, według niego, grać i walczyć na boisku. Francuskie media cytują także wypowiedź Jakuba Błaszczykowskiego, który nie kryje frustracji spowodowanej postawą PZPN podczas Euro 2012.

man

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!