Polskie Radio
Section05
reprezentacja Polski

Liga Narodów: zagraniczne powołania na mecze z Finlandią, Włochami oraz Bośnią i Hercegowiną. Wraca Lewandowski

Selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski Jerzy Brzęczek powołał zawodników z zagranicznych klubów na mecze z Finlandią (towarzyski - 7 października w Gdańsku, godz. 20.45), z Włochami (Liga Narodów - 11 października we Wrocławiu, godz. 20.45) oraz Bośnią i Hercegowiną (LN - 14 października we Wrocławiu, godz. 20.45). 
Zobacz więcej na temat:  SPORT reprezentacja Polski Liga Narodów Jerzy Brzęczek Piłka nożna Robert Lewandowski

Posada Brzęczka niezagrożona? Boniek nie chce "zmieniać generała"

Wrześniowe mecze reprezentacji Polski w Lidze Narodów sprawiły, że selekcjoner Jerzy Brzęczek zebrał sporo słów krytyki. Wygląda jednak na to, że posada szkoleniowca nie jest zagrożona. - Nie widzę powodu, żeby tu cokolwiek zmieniać - powiedział prezes PZPN Zbigniew Boniek w rozmowie z "Super Expressem". 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Polski Liga Narodów Jerzy Brzęczek Zbigniew Boniek

Liga Narodów, Bośnia i Hercegowina - Polska. Kamil Grosicki przełamał reprezentacyjne fatum: "13" mam już za sobą

Reprezentacja Polski wygrała w poniedziałek z Bośnią i Hercegowiną 2:1 w swoim drugim meczu piłkarskiej Ligi Narodów. Zwycięską bramkę dla biało-czerwonych zdobył Kamil Grosicki, dla którego był to czternasty gol w narodowych barwach. - Trzynastkę mam już za sobą. Fatum nie będzie nade mną wisieć - powiedział skrzydłowy w pomeczowej rozmowie z TVP Sport. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Polski Liga Narodów kamil grosicki reprezentacja Bośni i Hercegowiny

Liga Narodów. Bośnia - Polska. Przed reprezentacją trudne zadanie, a punkty mogą ułatwić drogę na mundial

Reprezentacja Polski piątkowym meczem w Amsterdamie z Holandią rozpoczęła zmagania w drugiej edycji Ligi Narodów UEFA, a w poniedziałek zagra z Bośnią i Hercegowiną. Choć wprowadzone w 2018 roku rozgrywki wciąż bywają lekceważone, mogą pomóc biało-czerwonym w trafieniu do pierwszego koszyka przed losowaniem eliminacji mistrzostw świata. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Liga Narodów reprezentacja Polski Katar 2022

Liga Narodów: Bośnia i Hercegowina - Polska. Trener Brzęczek z większymi ambicjami na ten mecz?

Reprezentacja Polski ma za sobą nieudaną inaugurację drugiej edycji piłkarskiej Ligi Narodów. Biało-czerwoni przegrali w Amsterdamie z Holandią 0:1. W niedzielę podopieczni Jerzego Brzęczka przenoszą się do Bośni i Hercegowiny, gdzie w poniedziałek czeka ich kolejne starcie.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Liga Narodów reprezentacja Polski reprezentacja Holandii reprezentacja Bośni i Hercegowiny