Natalia Siwiec i trumny, czyli pocztówki dla BBC

polskieradio.pl
Artur Jaryczewski 01.07.2012
Natalia Siwiec i trumny, czyli pocztówki dla BBC
foto: PAP/Tomasz Gzell

Widzieliście polską modelkę w koszulce Bad Boy Campbell? To był dopiero początek akcji skierowanej przeciwko słowom byłego reprezentanta Anglii.

Wielokrotny reprezentant Anglii w materiale brytyjskiej stacji przed rozpoczęciem Euro 2012 ostrzegł swoich rodaków przed wyjazdem na piłkarskie mistrzostwa Europy. - Zostańcie w domu i tam obejrzycie Mistrzostwa. Jeśli tam pojedziecie, to możecie wrócić w trumnie - mówił w kontrowersyjnym programie Soll Campbell.

W niedzielę, przed finałem Euro 2012 przy wejściach do warszawskiej strefy kibica, każdy mógł powiedzieć BBC i Campbellowi, że się mylą. Akcję zapoczątkowała Natalia Siwiec, która na jednym z meczów pojawiła się w koszulce z napisem "Bad Boy Campbell" i wytłuszczonym skrótem BBC. Teraz modelka wraz ze swoimi przyjaciółmi przyniosła przed strefę kibica kartonowe trumny.

- Wyślijmy trumny do Sola Campbella i BBC! Wypełnimy je pocztówkami z pozdrowieniami z Polski, ze zdjęciami bawiących się kibiców z całej Europy! Potem wyślemy je do Anglii do redakcji BBC i Sola Campbella - zaapelowali organizatorzy akcji.

Zobacz serwis Polskiego Radia o Euro 2012 >>>

aj

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!