X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Anglia

" W czasie mundialu urządzimy wam piekło"

 - W czasie mundialu urządzimy wam piekło – zapowiadają rosyjscy chuligani w mediach społecznościowych. Rosyjscy pseudokibice "przygotowują się" już do piłkarskich mistrzostw świata. Na celownik wzięli angielskich kibiców, wobec których "wydano wyrok śmierci". To następstwo dyplomatycznych tarć wobec sprawy otrucia Siergieja Skripala.  
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Rosja mistrzostwa świata kibice Anglia Siergiej Skripal zamieszki

Królewski logopeda. Historia Jerzego VI i Lionela Logue'a

Jerzy VI, ojciec najdłużej panującej na brytyjskim tronie królowej Elżbiety II miał wstydliwą tajemnicę - potwornie się jąkał. Niestety, ze względu na urząd, jaki piastował wystąpienia publiczne stały się nieodłączną częścią jego życia. Na szczęście znalazł się ktoś, kto pomógł królowi wyleczyć uciążliwą wadę.
Zobacz więcej na temat:  Czwórka Jakub Jamrozek Anna Hardej Anglia Wielka Brytania terapia FILM