Królewskie powitanie medalistek z Londynu

IAR
Martin Ruszkiewicz 05.08.2012
Powrót do kraju medalistek olimpijskich - srebrnej w strzelectwie Sylwii Bogackiej (L) oraz brązowej w wioślarstwie Magdaleny Fularczyk (P), na warszawskim lotnisku Okęcie
Powrót do kraju medalistek olimpijskich - srebrnej w strzelectwie Sylwii Bogackiej (L) oraz brązowej w wioślarstwie Magdaleny Fularczyk (P), na warszawskim lotnisku Okęcie, foto: PAP/Grzegorz Jakubowski

Medalistki igrzysk olimpijskich w Londynie - Sylwia Bogacka oraz Magdalena Fularczyk są już w Polsce. Na lotnisku kibice oraz działacze sportowi przygotowali im uroczyste powitanie.

Londyn 2012 - serwis specjalny >>>

Przedstawiciele Polskiego Komitetu Olimpijskiego złożyli gratulacje zarówno zawodniczkom, jak i ich trenerom. Sylwia Bogacka, która w strzelectwie zdobyła srebrny medal była bardzo zadowolona ze swojego występu. Oprócz srebrnego medalu zdobyła również czwarte miejsce i jak zauważyła, występ w Londynie był najbardziej udaną imprezą w jej karierze. Teraz czeka już na wakacje i zasłużony odpoczynek.

Magdalena Fularczyk, która wraz z Julią Michalską zdobyła brąz w wioślarstwie przypomniała o kłopotach zdrowotnych. Magdalena Fularczyk podczas igrzysk zmagała się z kontuzją kręgosłupa i ostatnie metry wyścigu finałowego pokonała z ogromnym bólem pleców. Jak mówi - ostatnich 300 metrów wyścigu nie pamięta.

Dotychczas polska ekipa ma na swoim koncie dwa złote medale, jeden srebrny oraz jeden brązowy.

IAR, mr

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!