Polskie Radio
Section05
kibice

EKSTRAKLASA Kibice Arki mogą odetchnąć. Kara zawieszona

Najwyższa Komisja Odwoławcza Polskiego Związku Piłki Nożnej zdecydowała w środę o wstrzymaniu rygoru natychmiastowej wykonalności decyzji Komisji Ligi Ekstraklasy S.A. o karze dla Arki Gdynia za niewłaściwe zachowanie części kibiców tego klubu. Dzień wcześniej NKO podjęła taką samą decyzję decyzję w odniesieniu do Legii Warszawa. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Ekstraklasa Arka Gdynia Legia Warszawa PZPN kibice

EKSTRAKLASA Zwrot w sprawie kary dla Legii. PZPN interweniuje

Najwyższa Komisja Odwoławcza Polskiego Związku Piłki Nożnej zawiesiła rygor natychmiastowej wykonalności decyzji Komisji Ligi Ekstraklasy S.A. o karze dla Legii Warszawa w związku z nieodpowiednimi transparentami wywieszonymi przez kibiców. Oznacza to, że na sobotni mecz z Jagiellonią Białystok będą mogły wejść osoby, które znajdowały się na tzw. "Żylecie" podczas spotkania z Łódzkim Klubem Sportowym. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Ekstraklasa Piłka nożna Legia Warszawa kibice PZPN

Kulisy Spraw. Wisła Kraków w ośmiornicy powiązań

- Wisła jest klubem, który bez wątpienia przyciągnąłby inwestorów, jednak nie sprzyjała temu sytuacja, w której jakiś obcy organizm, mam tu na myśli ludzi z półświatka i przestępców, żerował na klubie, odstraszając wszystkich, którzy chcieliby mu pomóc i wyciskając z niego ostatnią złotówkę – mówił w Polskim Radiu 24 Rafał Patyra (TVP). O przyczynach problemów Wisły Kraków Radosław Jankiewicz rozmawiał także z Michałem Trelą (Przegląd Sportowy).
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 wisła kraków kibice Kraków