Prasa chwali siatkarzy. "Złapali drugi oddech"

polskieradio.pl
Martin Ruszkiewicz 03.08.2012
Polscy siatkarze w meczu z Argentyną
Polscy siatkarze w meczu z Argentyną, foto: PAP/EPA/FRANCK ROBICHON

"Drugi oddech" czy "Siatkarze wskoczyli na swój poziom" - to tylko niektóre komentarze w piątkowej prasie po wygranej Polaków z Argentyną.

Londyn 2012 - serwis specjalny >>>

"Przegląd Sportowy": "Drugi oddech", "Biało-czerwone tango nr 23"

Polscy siatkarze w imponującym stylu wygrali z Londynie po raz drugi. Wtorkową porażkę z Bułgarią możemy traktować jako wypadek przy pracy. Czwartkowy mecz pokazał, że biało-czerwoni poradzą sobie w sytuacji kryzysowej. – Bardzo się cieszę, że wróciliśmy do gry – powiedział Michał Winiarski.

"Gazeta Wyborcza": "Siatkarze wskoczyli na swój poziom"

Siatkarze – na razie jako jedyni – nie wpisują się w ogólny obraz polskiego sportu, w którym nikomu nic się nie udaje, wszystko i wszyscy przeszkadzają, a w dodatku szczęście nie dopisuje. Rozbijając Argentynę udowodnili, że wciąż są jednym z najpoważniejszych kandydatów do złota.

"Fakt": "Taką Polskę chcemy oglądać"

Nasi siatkarze w fantastycznym stylu rozbili reprezentację Argentyny. Zrobili kolejny krok ku olimpijskiemu złotu. Nie odpuścili rywalom ani na moment.

"Polska The Times": "Po kryzysie nie ma śladu"
Wiara kibiców w olimpijski medal znów wróciła. Biało-czerwoni po ograniu Argentyny walczą o zwycięstwo w grupie A. Jeśli był kryzys, to trwał bardzo krótko. Trener Anastasi postawił na ten sam skład, który rozpoczął mecz z Bułgarią. Największą zmianą dostrzeżoną przez kibiców były niebieskie stroje Polaków. - To wynika z regulaminu. Na każdej dużej imprezie drużyna zgłasza trzy komplety strojów i odbywa się losowanie - tłumaczył szef ekipy siatkarzy Hubert Tomaszewski.

"Przegląd Sportowy", "Gazeta Wyborcza", "Fakt", "Polska The Times", TVP Sport, mr

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!