Gdy zabraknie jednej setnej sekundy...

polskieradio.pl
Marcin Nowak 27.07.2012
Londyn 2012
Londyn 2012, foto: PAP/EPA/CLAUDIO ONORATI

Igrzyska to nie tylko medale. Michał Gąsiorowski - wysłannik Polskiego Radia na zawody olimpijskie - przekonuje, że pasjonujące w Londynie będą też niezwykłe ludzkie historie.


- Igrzyska to nie tylko medale. To również wszystko, co się dzieje poza nimi. Czasami zabraknie komuś jednej setnej sekundy lub jednego kilograma żeby stanąć na podium, ale to nie oznacza wcale jakiejś wielkiej porażki - przekonuje dziennikarz radiowej Trójki.

- To nie tylko sportowcy, lecz także ludzie. My czasami rozliczamy ich tylko za sukcesy, nie doceniając faktu, że wogóle się tam zakwalifikowali To naprawdę bardzo trudne - zauważa Michał Gąsiorowski.

Zapraszamy do obejrzenia na wideo całej rozmowy z Michałem Gąsiorowskim

Polskie Radio zaprasza do słuchania relacji i transmisji ze zbliżających się XXX Igrzysk Olimpijskich Londyn 2012, które nadawane będą na antenach Programu Pierwszego,Trzeciego i Czwartego Polskiego Radia.

Letnie igrzyska olimpijskie obsługuje silna reprezentacja Polskiego Radia, w tym Michał Gąsiorowski. W Londynie jest 12-osobowy zespół w składzie: Cezary Gurjew, Andrzej Janisz, Tomasz Zimoch, Rafał Bała, Tomasz Gorazdowski, Michał Gąsiorowski, Marek Solecki, Tadeusz Kwaśniak, Robert Skrzyński, Krzysztof Klepczyński, Janusz Graczyk i Michał Jakubik.

Londyn 2012 - serwis specjalny >>>

man, polskieradio.pl, PR3

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!