X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio

Wyszków i Nowe Miasto Lubawskie na szlaku "Lata z Radiem" 2015

Ostatnia aktualizacja: 20.08.2015 10:28
Publiczność rozgrzeją muzycznie m.in. Big Cyc, Formacja Nieżywych Schabuff, Andrzej Piaseczny, Blue Café i Golec uOrkiestra.
Wyszków i Nowe Miasto Lubawskie na szlaku Lata z Radiem 2015
Foto: Polskie Radio

W sobotę 22 sierpnia na Stadionie Miejskim przy ulicy Tadeusza Kościuszki w Wyszkowie o dobrą zabawę zadbają Big Cyc, Andrzej Piaseczny oraz zespół Blue Café. Magiczną aurę koncertu zapewni najbardziej popularny polski iluzjonista – Maciej Pol.

Kolejnego dnia, w niedzielę 23 sierpnia, ekipa „Lata z Radiem” przeniesie się do Nowego Miasta Lubawskiego, gdzie na scenie ustawionej na Stadionie Sportowym przy ulicy Jagiellońskiej pojawią się zespoły Big Cyc, Formacja Nieżywych Schabuff oraz uwielbiani przez publiczność bracia z zespołu Golec uOrkiestra. Ze specjalnym programem wystąpi kwartet wokalno-rozrywkowy Szafa Gra, który w ciekawych i zaskakujących interpretacjach, z dużą dawką humoru i przymrużeniem oka wykona najbardziej znane polskie i światowe przeboje od lat 70. do pierwszej dekady XXI wieku.

W obu miastach najmłodszym uczestnikom koncertów mnóstwo niezapomnianych wrażeń i radości dostarczą Jagoda, Truskawka i Pan Światełko, czyli Centrum Uśmiechu.

Koncerty poprowadzi Bogdan Sawicki, a w studiu plenerowym Radiowej Jedynki będzie można spotkać Sławę Bieńczycką i Romana Czejarka.

Pierwszy Program Polskiego Radia poleca specjalną stronę internetową latozradiem.pl, poświęconą tegorocznej audycji i trasie koncertowej. Multimedialny serwis umożliwia zapoznanie się z „Latem z Radiem” 2015 od A do Z – internauci znajdą w nim m.in. wszystkie szczegóły dotyczące koncertów, artystów, audycji, zespołu redakcyjnego „Lata z Radiem”, konkursów i wiele innych ciekawostek. W wakacyjne soboty i niedziele, dzięki transmisji wideo na stronie, każdy będzie mógł zobaczyć występy gwiazd „Lata z Radiem”. Obszerne relacje z tych wydarzeń – w postaci galerii zdjęć i filmów – również zostaną zamieszczone w serwisie.

Zobacz więcej na temat: Lato z Radiem 2015
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak