X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio

Trwają konkursy na najlepsze reportaże i dokumenty radiowe

Ostatnia aktualizacja: 11.09.2015 12:05
Studio Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia zaprasza do udziału w konkursach.
Trwają konkursy na najlepsze reportaże i dokumenty radiowe

Studio Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia zaprasza do udziału w konkursach o Grand Prix Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, o Grand Prix Prezesa Polskiego Radia i XXI Konkursie Stypendialnym im. Jacka Stwory. Termin nadsyłania prac upływa 9 października.

Grand Prix KRRiT to nagroda przyznawana za najlepszy reportaż radiowy, Grand Prix Prezesa Polskiego Radia honoruje twórców radiowych form dokumentalnych. Natomiast celem konkursu im. J. Stwory jest stworzenie warunków rozwoju młodym twórcom, którzy nie ukończyli 35 lat – Polskie Radio zapewnia zdobywcy stypendium środki na realizację autorskiego projektu, a Studio Reportażu i Dokumentu nadzór artystyczny i pomoc organizacyjną.

Organizowane corocznie przez SRiD konkursy skierowane są do pracowników i współpracowników Polskiego Radia lub regionalnych rozgłośni publicznych. W konkursie stypendialnym mogą ponadto wziąć udział studenci szkół dziennikarskich, którzy mają już pewien dorobek w dziedzinie reportażu (co najmniej 3 zrealizowane i wyemitowane prace).

Audycje konkursowe w 5 egzemplarzach na opisanych płytach CD z dołączoną odpowiednią kartą zgłoszeniową (w 5 egzemplarzach) należy wysyłać na adres Studia Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia (ul. Myśliwiecka 3/5/7, 00-977 Warszawa), z dopiskiem: „Grand Prix KRRiT”, „Grand Prix Prezesa PR” lub „Stwora”. Termin nadsyłania prac upływa 9 października (decyduje data stempla pocztowego).

Rozstrzygnięcie konkursów nastąpi w dniach 17-19 listopada br. w Studiu Muzycznym Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej podczas Ogólnopolskiego Seminarium Reportażu i Dokumentu.

Regulaminy oraz karty zgłoszeniowe można pobrać ze strony: www.polskieradio.pl

 

Zobacz więcej na temat: Studio Reportażu i Dokumentu
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak