X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio

Kolejne zarzuty wobec Romana Polańskiego. Śledczy z Los Angeles zbadają sprawę polskiego reżysera

Ostatnia aktualizacja: 14.12.2017 11:45
Śledczy z Los Angeles badają oskarżenia kobiety, która twierdzi, że w 1975 roku była molestowana przez Romana Polańskiego. Miaławówczas 10 lat. Piszą o tym obszernie lokalne media.
Audio
  • Śledczy z Los Angeles badają zarzuty wobec Romana Polańskiego. Relacja Jana Pachlowskiego (IAR)
Roman Polański
Roman PolańskiFoto: PAP/EPA/JULIEN WARNAND

Kobieta, oskarżająca polskiego reżysera, twierdzi że do molestowania doszło 42 lata temu podczas sesji zdjęciowej. Artystka z Kaliforni Marianne Barnard, wykorzystała do nagłośnienia sprawy media społecznościowe. Po dokładnym zbadaniu sprawy zapadnie decyzja czy można postawić reżyserowi zarzuty kryminalne.

Adwokat Romana Polańskiego Harland Braun powiedział, że zatrudni wysokiej klasy specjalistów, którzy zajmą się badaniem zarzutów. Dodał, że jego zdaniem cała historia jest zmyślona.

Amerykański wymiar sprawiedliwości wciąż ściga polskiego filmowca za wykorzystanie seksualne nieletniej w 1978 roku, które według
stanowego prawa Kaliforni traktowanyejest jako gwałt. Roman Polański obawiając się kary długoletniego więzienia zbiegł wówczas ze Stanów
Zjednoczonych.

koz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak