X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
molestowanie seksualne

Uczestnicy EuroWeek oburzeni kontrowersjami wokół obozu

- Żeby to byli biali, to nie byłoby żadnej sprawy - mówi w rozmowie z portalem PolskieRadio24.pl kilkunastoletnia uczestniczka EuroWeek, wokół którego w ostatnim czasie pojawiło się sporo kontrowersji. Dyskusję na temat obozu językowego wywołały zdjęcia nastolatek z dorosłymi mężczyznami różnych narodowości, które zamieszczono na portalach społecznościowych. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA społeczeństwo molestowanie seksualne prokuratura

Molestowanie nieletnich w ośrodku dla imigrantów

- Żyjemy w czasach, w których kilkunastolatkowie mają dostęp do telefonów komórkowych, komunikatorów i mediów społecznościowych. Dzięki temu mogą zamieszczać swoje zdjęcia w internecie bez jakiejkolwiek kontroli rodziców. Pod hashtagiem #Euroweek możemy znaleźć całą masę zdjeć, gdzie dorośli mężczyźni znajdują się w dwuznacznych sytuacjach z dziećmi - mówił w Polskim Radiu 24 Dariusz Matecki, radny PiS w Szczecinie.
Zobacz więcej na temat:  molestowanie seksualne dzieci społeczeństwo