X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio

Patryk Jaki: za bicie we mnie w kampanii dostali stołeczek

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2018 17:42
Jakby to napisała PO "korupcja polityczna"; za bicie we mnie w kampanii z pozycji "niezależnych ruchów" dostali stołeczek - w ten sposób przewodniczący komisji weryfikacyjnej Patryk Jaki skomentował w piątek uzyskanie przez Justynę Glusman stanowiska w warszawskim ratuszu.
Przewodniczący Komisji Weryfikacyjnej Patryk Jaki i wiceprzewodniczący Sebastian Kaleta
Przewodniczący Komisji Weryfikacyjnej Patryk Jaki i wiceprzewodniczący Sebastian KaletaFoto: PAP/Radek Pietruszka

Nowo zaprzysiężony prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski zaprezentował w piątek swoich najbliższych współpracowników w ratuszu. Na funkcjach wiceprezydentów pozostaną: Renata Kaznowska i Michał Olszewski. Nowymi osobami na tych stanowiskach będą natomiast Paweł Rabiej oraz Robert Soszyński. W ratuszu będzie również pracować była kandydatka ruchów miejskich na prezydenta stolicy Justyna Glusman - ma odpowiadać m.in. za walkę ze smogiem.

Patryk Jaki, który rywalizował z Trzaskowskim w wyborach na prezydenta stolicy, uzyskanie przez Glusman stanowiska w stołecznym ratuszu skomentował w piątek na Twitterze. "Jakby to napisała PO - "korupcja polityczna". Za bicie we mnie w kampanii z pozycji "niezależnych ruchów" - dostali stołeczek. To tyle jeśli chodzi o tzw. ruchy miejskie. Wstyd i kompromitacja" - napisał.

40 radnych KO

Do sprawy odniósł się na Twitterze również wiceprzewodniczący komisji weryfikacyjnej, warszawski radny Sebastian Kaleta. "Prezydenturę @trzaskowski_ rozpoczyna od tworzenia nowych stanowisk. Stanowisko dla @JustynaGlusman wymaga organizacji konkursu, a zaprezentowanie jej pokazuje kto ma go wygrać" - ocenił. "Groteskowo to wygląda. Czy wszystkie konkursy w mieście będą tak ustawiane?" - dodał.

Trzaskowski zaprzysiężony został w czwartek na inauguracyjnej sesji Rady Warszawy. W rozpoczynającej się kadencji w 60-osobowej Radzie Warszawy samodzielną większość 40 radnych ma Koalicja Obywatelska (PO, Nowoczesna, Inicjatywa Polska), 19 radnych - PiS; jeden mandat ma SLD Lewica Razem - radną została Monika Jaruzelska.

tjak

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Rafał Trzaskowski zaprzysiężony. Z czym "zderzy się" nowy prezydent?

Ostatnia aktualizacja: 22.11.2018 14:58
Rafał Trzaskowski ma bardzo jasno określone obszary, którymi musi się zająć w pierwszej kolejności. Będzie musiał się też uwolnić od partyjnej łaty i pokazać, że potrafi być prawdziwym włodarzem stolicy, a nie wyłącznie politykiem swojej partii.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rafał Trzaskowski zaprezentował wiceprezydentów Warszawy

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2018 15:37
Paweł Rabiej, Renata Kaznowska, Michał Olszewski oraz Robert Soszyński - to nowi wiceprezydenci Warszawy, których zaprezentował w piątek prezydent stolicy Rafał Trzaskowski.
rozwiń zwiń