X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Rafał Trzaskowski

Patryk Jaki: wprowadzenie deklaracji LGBT+ to duży skandal

- Rafał Trzaskowski wycofuje się ze swoich obietnic dotyczących poprawy jakości życia w Warszawie, a w zamian wprowadza nam m.in. hostel dla LGBT – powiedział w "Sygnałach dnia" na antenie radiowej Jedynki wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki. Odniósł się w ten sposób do podpisanej przez prezydenta stolicy deklaracji LGBT+.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Patryk Jaki Warszawa Rafał Trzaskowski homoseksualizm deklaracja Katarzyna Gójska

ANALIZA Deklaracja LGBT+. Sprawdziliśmy, co planują jej autorzy

Deklaracja na rzecz społeczności lesbijek, homoseksualistów, biseksualistów i osób transseksualnych (LGBT+) w Warszawie składa się z 12 punktów. Przewiduje m.in. utworzenie hostelu dla osób LGBT, które utraciły dach nad głową i wejście z edukacją do szkół. W poniedziałek deklarację podpisał prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Warszawa Rafał Trzaskowski homoseksualizm deklaracja

Rzecznik Trzaskowskiego nie zna stolicy? Wpadka za wpadką

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski spotkał się we wtorek późnym wieczorem z dziennikarzami na budowie drugiej linii metra, by opowiedzieć o dalszej rozbudowie podziemnej kolejki. Spotkanie odbiło się dużym echem, a to za sprawą wpisu Kamila Dąbrowy, rzecznika Rafała Trzaskowskiego. Jednak nie o taki rozgłos raczej chodziło stołecznemu ratuszowi. 
Zobacz więcej na temat:  Rafał Trzaskowski Kamil Dąbrowa twitter Warszawa media polityka regiony POLSKA

TYLKO U NAS Ozdoba: mogło dojść do popełnienia przestępstwa ws. Dąbrowy

- W odpowiedzi na moją interpelacje w oficjalnym piśmie podpisanym przez prezydenta m.st. Warszawy dostałem protokół, w którym urzędnicy podpisali dokument potwierdzający, że rozmowa odbyła się 20 grudnia, a rozstrzygnięcie (konkursu na rzecznika ratusza - przyp.red.) 24 grudnia. Z kolei onet.pl informuje o tym, że stało się to 18 grudnia, widzimy, że w sposób oczywisty mogło dojść do popełnienia przestępstwa - mówił w rozmowie z portalem PolskieRadio24.pl Jacek Ozdoba, waszawski rany PiS.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Rafał Trzaskowski Warszawa

Paweł Rabiej: Robert Biedroń chciałby zawłaszczyć temat obrony praw kobiet

- Robert Biedroń chciałby z jakiegoś powodu ten temat [obrony praw kobiet - przyp. red.] zawłaszczyć, bo nie przypominam sobie jakichś osiągnięć, jeśli chodzi o prawa kobiet w Słupsku. A w mieście można zrobić wiele - mówił w audycji 24 Pytania - Rozmowa Poranka Paweł Rabiej (Nowoczesna). - Akurat w tej kwestii nie słyszałem o wielkich osiągnięciach - dodał wiceprezydent Warszawy.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 polityka Warszawa metro Patryk Jaki Rafał Trzaskowski PiS Platforma Obywatelska

Nóż z twarzą szefa PiS. Przeprosiny za wpis, reakcja ratusza

Prezydent stolicy Rafał Trzaskowski wezwał na rozmowę w poniedziałek wicedyrektora Muzeum Warszawy Jarosława Trybusia w związku z jego wpisem na portalu społecznościowym - poinformował rzecznik ratusza Kamil Dąbrowa. Jarosław Trybuś udostępnił na Facebooku grafikę przedstawiającą nóż, w którego rękojeści ukryty był profil prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka mowa nienawiści Rafał Trzaskowski