X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Rafał Trzaskowski

Rafał Trzaskowski wzywa do debaty. Konkurenci: w każdej chwili

Kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Warszawy Rafał Trzaskowski wzywa swoich kontrkandydatów do debaty przed pierwszą turą wyborów. Jak poinformował portal PolskieRadio.pl Jacek Ozdoba, rzecznik sztabu Patryka Jakiego, kandydat Zjednoczonej Prawicy jest gotów do takiej debaty. Kandydaci innych formacji również wyrazili taką gotowość.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka wybory samorządowe 2018 Rafał Trzaskowski Patryk Jaki

"Gazeta Polska": matka Rafała Trzaskowskiego to TW Justyna

Teresa Trzaskowska matka kandydata na prezydenta Warszawy była tajnym współpracownikiem SB o pseudonimie Justyna. Meldowała bezpiece o kontaktach z dyplomatami USA muzyków i ludzi zajmujących się jazzem: Jerzego Matuszkiewicza, Leopolda Tyrmanda, Romana Waschki - pisze w najnowszym numerze tygodnika "Gazeta Polska" Maciej Marosz. Jej bliscy z rodziny mieli też działać na najwyższych szczeblach PZPR.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA bezpieka służba bezpieczeństwa Rafał Trzaskowski Warszawa Gazeta Polska USA PRL

Jacek Sasin: wielu polskim samorządowcom pomyliły się role

- Do nadchodzących wyborów idziemy z dobrym programem, konkretnymi propozycjami i wiarygodnością, którą zdobyliśmy rządząc przez ostatnie trzy lata w Polsce - mówił w radiowej Jedynce Jacek Sasin, przewodniczący Komitetu Stałego Rady Ministrów.
Zobacz więcej na temat:  Hanna Gronkiewicz-Waltz Warszawa samorząd wybory w Polsce Komisja Weryfikacyjna Jacek Sasin POLSKA Paweł Adamowicz Rafał Trzaskowski Patryk Jaki Prawo i Sprawiedliwość Piotr Gociek

Warszawa: edukacyjne propozycje Rafała Trzaskowskiego

Kandydaci Koalicji Obywatelskiej na prezydenta i wiceprezydenta Warszawy Rafał Trzaskowski z PO oraz Paweł Rabiej z Nowoczesnej przedstawili propozycje rozwiązania problemu podwójnych roczników w liceach. Na konferencji prasowej przed Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Reja obiecali również podwyżki dla nauczycieli. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Rafał Trzaskowski Paweł Rabiej Warszawa koalicja obywatelska Nowoczesna Platforma Obywatelska wybory samorządowe 2018

Politolodzy o sondażach przedwyborczych

Rafał Trzaskowski (Koalicja Obywatelska) prowadzi w walce o fotel prezydenta Warszawy z Patrykiem Jakim (Zjednoczona Prawica) aż o 10 punktów procentowych - wynika z opublikowanego w czwartek sondażu poparcia przeprowadzonego przez IBRiS dla Faktu i Onetu. Dzień wcześniej z sondażu ABR SESTA dla "Informatora Stolicy" wynikało, że kandydat Zjednoczonej Prawicy prowadzi w pierwszej turze o 6 proc. - Wszystkie sondaże są możliwe  - komentował prof. Kazimierz Kik, politolog z Uniwersytetu im. Jana Kochanowskiego w Kielcach. Gościem Polskiego Radia 24 był również Andrzej Pomarański, politolog.
Zobacz więcej na temat:  Patryk Jaki POLSKA Rafał Trzaskowski Warszawa sondaże wybory samorządowe wybory samorządowe 2018