X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
polityka

Tweetup z premierem. "Oddzielanie ziarna od plew to niezwykle ważna sprawa"

Premier Mateusz Morawiecki podkreślił rolę mediów w społeczeństwie i wskazał, że to one odpowiadają za "oddzielanie ziarna od plew" w kontekście podawania informacji. Szef rządu wraz z ministrami rozmawiał w kancelarii premiera z dziennikarzami i liderami opinii. To tak zwany Tweetup, czyli spotkanie użytkowników Twittera. 
Zobacz więcej na temat:  twitter dziennikarze media Mateusz Morawiecki POLSKA premier dziennikarstwo polityka

Prezydent: rachunek sumienia należy zaczynać od siebie

- Wątpię, żeby można było zabójstwo Pawła Adamowicza rozpatrywać jako mord polityczny w sytuacji, kiedy tej straszliwej zbrodni dopuszcza się człowiek, który ma poważne problemy psychiczne i był leczony na schizofrenię. Wydaje mi się, że z różnych stron sceny politycznej wypowiedzi w tej sprawie idą za daleko - powiedział w rozmowie z portalem wp.pl prezydent Andrzej Duda. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Andrzej Duda Paweł Adamowicz polityka

Marek Jakubiak: PO z prezydenta Adamowicza robi męczennika

Nie używam języka nienawiści. Jednak wszystko zaczynamy interpretować w taki sposób, że robi to się już śmieszne w swojej groźbie. Na stwierdzeniu "mowa nienawiści" można budować wszystko: cenzurę, a za chwilę możemy w ogóle przestać mówić - powiedział w Rozmowie PR24 Marek Jakubiak, poseł niezrzeszony, Federacja dla Rzeczpospolitej. 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 polityka Paweł Adamowicz atak na Pawła Adamowicza mowa nienawiści

Anna Milczanowska: w Polsce potrzebna jest normalność

- Język miłości, to normalny język i posługuję się nim na codzień. Przeżyliśmy ogromną tragedię w związku z zabójstwem prezydenta Pawła Adamowicza. Zrobił to recydywista i bandyta, człowiek ze schizofrenią paranoidalną. Tymczasem, winą próbuje się obarczyć nas, próbuje się mówić, że to my szerzyliśmy mowę nienawiści - powiedziała w Polskim Radiu 24 Anna Milczanowska, posłanka Prawa i Sprawiedliwości. 
Zobacz więcej na temat:  Prawo i Sprawiedliwość polityka