X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
polityka

Sondaż: duża przewaga PiS, Nowoczesna poniżej progu

Gdyby wybory do Sejmu odbyły się we wrześniu, PiS uzyskałby 45 proc. poparcia i mógłby rządzić samodzielnie; PO mogłaby liczyć na 23,9 proc. głosów - wynika z sondażu opublikowanego przez pracownię badania rynku i opinii Estymator, wykonanego na zlecenie portalu DoRzeczy.pl.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka sondaże Prawo i Sprawiedliwość Platforma Obywatelska Nowoczesna Kukiz'15 Sojusz Lewicy Demokratycznej wybory w Polsce

Rafał Trzaskowski wzywa do debaty. Konkurenci: w każdej chwili

Kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Warszawy Rafał Trzaskowski wzywa swoich kontrkandydatów do debaty przed pierwszą turą wyborów. Jak poinformował portal PolskieRadio.pl Jacek Ozdoba, rzecznik sztabu Patryka Jakiego, kandydat Zjednoczonej Prawicy jest gotów do takiej debaty. Kandydaci innych formacji również wyrazili taką gotowość.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka wybory samorządowe 2018 Rafał Trzaskowski Patryk Jaki

J. Sasin: niedopełnienie obowiązków przez Rostowskiego jest oczywiste

- Niedopełnienie obowiązków przez ministra musi skutkować odpowiedzialnością przed Trybunałem Stanu. W sprawie afery VAT-owskiej zarzuty dla byłego ministra finansów Jacka Rostowskiego widać na pierwszy rzut oka - ocenił w Polskim Radiu 24 minister Jacek Sasin, poseł Prawa i Sprawiedliwości. Gośćmi audycji Sztuka Słuchania byli również Tomasz Rzymkowski z Kukiz’15 i Paweł Rabiej z Nowoczesnej.
Zobacz więcej na temat:  polityka komisja śledcza vat

Gen. Andrzejczak: amerykańska baza wzmocni potencjał Polski

- Relacje ze stroną amerykańską pod kątem politycznym jak i militarnym, są cały czas bardzo dobre. Sądzę, że baza amerykańska nie przyniosłaby rewolucji w tych relacjach, ale z wojskowego punktu widzenia, obecność ich wojsk jest jak najbardziej oczekiwana i istotnie wpłynęłaby na bezpieczeństwo Polski. - mówił w audycji Cafe Armia gen. Rajmund Andrzejczak, szef sztabu generalnego. 
Zobacz więcej na temat:  armia Ministerstwo Obrony Narodowej USA polityka