X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio

The End, Mars Williams, Lotto i 1988 w Pardon, To Tu

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2019 13:58
Warszawski klub muzyczny zaprasza na swoje trzy najbliższe koncerty.
The End (Mats Gustafsson)
The End (Mats Gustafsson)Foto: materiały prasowe

The End (Mats Gustafsson & Friends) w Pardon, To Tu
Po długiej nieobecności pod koniec listopada w Pardon, To Tu zawita saksofonista Mats Gustafsson wraz ze swoimi przyjaciółmi i znakomitymi muzykami jakimi są saksofonista Kjetil Møster, wokalistka Sofia Jernberg - singer, composer, gitarzysta Anders Hana i perkusista Børge Fjordheim, których będziemy mieli zaszczyt gościć u nas po raz pierwszy. Muzyka zespołu The End kreśli nowe perspektywy dla współczesnej muzyki eksperymentalnej. Elementy muzyki noise i warstwy ekstremalnej energii współdziałają z różnymi doświadczeniami muzyków w gatunkach takich jak free jazz, rock alternatywny, muzyka improwizowana i współczesna, opera, grindcore, folk i jazz.
Czwartek, 28.11.2019 - g. 20.30

Tydzień później wystąpi Mars Williams presents An Albert Ayler Xmas
Na jedynym w Polsce i naszym przedostatnim w tym roku koncercie usłyszymy twórczość wielkiego Alberta Aylera połączoną z tematami zaczerpniętymi ze świątecznych przebojów (sic!). Muzycy kwintetu Mars Williams Presents: An Ayler Xmas, czyli saksofonista Mars Williams, trębaczka Jaimie Branch, gitarzysta Knox Chandler, kontrabasista Mark Tokar oraz perkusista Klaus Kugel gwarantują nam niezwykłą przedświąteczną freejazzową ucztę.
Środa, 04.12.2019 - g. 20:30

Lotto | 1988 (Syny) w Pardon, To Tu
Na naszym ostatnim w tym roku wieczorze muzycznym będziemy mieli zaszczyt usłyszeć dwa koncerty wykonawców, którzy dla naszej historii mają niezwykłe znaczenie. 5 lat minęło od pierwszego ich koncertu w Pardonie, a 7 lat od jego pierwszego występu, kiedy zagrał w Pardon, To Tu set z Robertem Piernikowskim (aka duo P/E). Drodzy goście, bardzo serdecznie zapraszamy na wieczór z zespołem LOTTO i muzykiem 1988.
Niedziela, 08.12.2019 - g. 20.30

materiały prasowe


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak