Polskie Radio

Koncertowy Sylwester Polskiego Radia. Zobacz WIDEO

Ostatnia aktualizacja: 31.12.2020 14:00
Za nami Koncertowy Sylwester Polskiego Radia! Na ten wyjątkowy wieczór przygotowaliśmy propozycje dla miłośników różnych gatunków muzycznych. Radiowa impreza to koncerty gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej, ale także muzyka poważna w sylwestrowym koncercie Filharmonii Narodowej. 
mat. promocyjne
mat. promocyjneFoto: Polskie Radio

Zapraszamy do słuchania i oglądania multimedialnego Koncertowego Sylwestra Polskiego Radia. W ramach tego niezwykłego wydarzenia zaprezentowane zostaną koncerty niezawodnych polskich gwiazd. Wystąpią: Jarecki, Małgorzata Ostrowska, Wojciech Cugowski, Lanberry, Izabela Trojanowska, Łąki Łan i Kamp!.

ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA PIERWSZEJ CZĘŚCI KONCERTU:


ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA DRUGIEJ CZĘŚCI KONCERTU:Noworoczne życzenia o północy przekaże słuchaczom Prezes Zarządu Polskiego Radia Pani Agnieszka Kamińska. Występy, już od godz. 19:00, będzie można obejrzeć na stronie www.polskieradio.pl, www.polskieradio.24.pl i na kanałach Polskiego Radia w serwisach YouTube i Facebook.

WEŹ UDZIAŁ W WYDARZENIU 


Sylwester z Polskim Radiem - Lanberry Sylwester z Polskim Radiem - Lanberry

Koncertowy Sylwester Polskiego Radia to niepowtarzalna szansa na umożliwienie słuchaczom kontaktu z artystami i bezpłatny udział w wydarzeniu muzycznym. Przedsięwzięcie jest inauguracją Sceny Muzycznej Polskiego Radia – nowego cyklu multimedialnych koncertów z internetowym udziałem publiczności. 

A co jeszcze przygotowało Polskie Radio: 

logo

Na antenie radiowej Jedynki po godz. 20 zaprezentowana zostanie audycja "Sylwestrowy mix Jedynki", którą poprowadzi Zbigniew Krajewski. W ramach audycji będzie można wysłuchać retransmisji koncertu Izabeli Trojanowskiej. W godz. 22.10-2.00 na audycję "Sylwester z Jedynką" zaprasza Zbigniew Zegler, w tym po godz. 1.00 na koncert Lanberry. Od 2.00 do 5.00, w ramach pasma "Sylwester z Jedynką – dogrywka" przy mikrofonie pojawi się Damian Sikorski. Więcej o sylwestrze w Jedynce - TUTAJ


. .

Program 2 Polskiego Radia zaprasza od godz. 20 na transmisję Koncertu Sylwestrowego z Sali Koncertowej Filharmonii Narodowej. Orkiestrę Filharmonii poprowadzi jej Dyrektor Artystyczny – Maestro Andrzej Boreyko. W programie: polki, walce, polonezy i inne dzieła o lżejszym charakterze. Transmisja będzie dostępna na stronie internetowej i na antenie Dwójki. Od godz. 22:00 do 7:00 słuchaczom towarzyszyć będą Andrzej Zieliński i Roch Siciński. Więcej o sylwestrze w Dwójce - TUTAJ!

logo

Na antenie Trójki od godz.20.00 czeka nas wyjątkowa okazja do wysłuchania premierowego, zrealizowanego w grudniu koncertu poznańskiej rockowej grupy Luxtorpeda, który zaprezentuje nam zarówno utwory z najnowszej, wydanej na początku października płyty "Anno Domini MMXX", jak i starsze dokonania. Wideo z wydarzenia będzie można obejrzeć na profilu Trójki w serwisie Facebook, na trójka.polskieradio.pl, a ponadto na profilach Facebook You Tube Agencji Muzycznej Polskiego Radia.

Po godz. 22:00 do wspólnej zabawy zapraszają DJ-e: Mike Polarny w audycji "Sylwester w tropikach z Trójką", a następnie Michał Margański i Norbert Borzym z "Toastem za Nowy Rok". Sylwester z Trójką zakończy się o godz. 6. Więcej o sylwestrze w Trójce przeczytasz - TUTAJ!


logo


Przygotowania do powitania Nowego Roku, radiowa Czwórka rozpocznie już od godz. 19 audycją Uli Kaczyńskiej "Sylwestrowy starter". "Sylwester z Czwórką" od godz. 21 to specjalne, imprezowe sety zaprzyjaźnionych z rozgłośnią DJ-ów. Nowy Rok ze słuchaczami spędzą Kamil Jasieński i Mateusz Kulik. Więcej o sylwestrze w Czwórce - TUTAJ


logo


Polskie Radio Dzieciom planuje zabawę dla całej rodziny. Już od godziny 20 za mikrofonem zasiądzie Adam Dobrzyński, znany z audycji "Co nam w duszy gra?", "Muzyczne podróże Adama Dobrzyńskiego" i "Stare, znane, zapomniane". Na początek antena proponuje dużo muzyki tanecznej dla dzieci, stopniowo przechodzącej w tę dla rodziców. Sylwester z Polskim Radiem Dzieciom potrwa do godz. 6. Więcej o sylwestrze w Polskim Radiu Dzieciom - TUTAJ


***

Na antenach Polskiego Radia zaplanowane jest też na godz. 20.00 orędzie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy. 

Dostęp do sylwestrowych propozycji Polskiego Radia jest możliwy na falach radiowych, w Internecie, technologii DAB+ i aplikacji Polskiego Radia. 

sponsor sponsor 
Zobacz więcej na temat: W POLSKIM RADIU
Czytaj także

Sylwester z Polskim Radiem

Ostatnia aktualizacja: 23.12.2020 17:18
Polskie Radio na sylwestrowy wieczór przygotowało propozycje dla miłośników różnych gatunków muzycznych. Radiowa impreza z udziałem dziennikarzy, wspaniałych gwiazd m.in.: Jareckiego, Małgorzaty Ostrowskiej, Wojciecha Cugowskiego, Lanberry, Izabeli Trojanowskiej, Łąki Łan, Kamp! i muzyków Filharmonii Narodowej, odbędzie się bez ograniczeń liczby uczestników. Zapraszamy do wspólnego świętowania i powitania Nowego Roku z Polskim Radiem.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Sylwester z Polskim Radiem

Ostatnia aktualizacja: 28.12.2020 13:00
Polskie Radio na sylwestrowy wieczór przygotowało propozycje dla miłośników różnych gatunków muzycznych. Radiowa impreza z udziałem dziennikarzy, wspaniałych gwiazd m.in.: Jareckiego, Małgorzaty Ostrowskiej, Wojciecha Cugowskiego, Lanberry, Izabeli Trojanowskiej, Łąki Łan, Kamp! i muzyków Filharmonii Narodowej, odbędzie się bez ograniczeń liczby uczestników. Zapraszamy do wspólnego świętowania i powitania Nowego Roku z Polskim Radiem.
rozwiń zwiń