Polskie Radio

Polskie Radio nominowane do Mobile Trends Awards 2020!

Ostatnia aktualizacja: 10.02.2021 16:25
Polskie Radio otrzymało 3 nominacje w prestiżowym konkursie Mobile Trends Awards 2020. Od 10 lat Kapituła przyznaje statuetki firmom, które w swoich działaniach efektownie wykorzystują nowe technologie. Oprócz grona ekspertów głos mają również internauci, którzy najlepsze projekty mogą wybierać już od czwartku 11 lutego.
Polskie Radio z nominacjami do MTA 2020
Polskie Radio z nominacjami do MTA 2020 Foto: materiały prasowe

Mobile Trends Awards to prestiżowa gala, na której wręczane są wyróżnienia dla firm z branży mobilnej. W tym roku, do dziesiątej już gali, Polskie Radio S.A. otrzymało aż trzy nominacje w kategoriach: "Życie codzienne" za aplikację mobilną Polskie Radio Kierowców, "Kultura i edukacja" za platformę podcasty.polskieradio.pl oraz w tej samej kategorii, wspólnie z Biurem Programu Niepodległa - za serwis specjalny bitwa1920.gov.pl

Najlepsze firmy i instytucje z branży mobilnych technologii otrzymają statuetki w kilkunastu kategoriach. Ze zgłoszonych projektów nominowane do nagrody zostaną najlepsze, z których Kapituła Konkursowa następnie wyłoni zwycięzców. Internauci również mają głos – każdy będzie mógł wybrać swój ulubiony projekt lub firmę. Zwycięzcy głosowania otrzymają dodatkowe punkty w rywalizacji  
o pierwsze miejsce i statuetkę. Głosowanie internautów rusza już 11 lutego 2021 roku na stronie: 
https://mobiletrendsawards.pl/mta/glosowanie Głosy można oddawać do 18 lutego tego roku.

Uroczyste wręczenie nagród laureatom odbędzie się 4 marca o godzinie 19 na konferencji online. 

Bezpłatna aplikacja Polskiego Radia
Aplikacja_PR_1200x660.jpgPolskie Radio w aplikacjach mobilnych 

Użytkownicy smartfonów i tabletów mogą pobrać bezpłatną aplikację Polskie Radio i słuchać swoich ulubionych audycji zarówno na żywo, jak i na żądanie. To także dostęp do ponad 40 kanałów tematycznych oraz bogatej oferty podcastów. Słuchacze mają możliwość słuchania na żywo Jedynki, Dwójki, Trójki, Czwórki, Polskiego Radia 24, Polskiego Radia Chopin, Polskiego Radia Dzieciom oraz kanałów językowych Polskiego Radia dla Zagranicy. Oprócz tego, dzięki dostępowi do bogatej bazy archiwalnych audycji, użytkownicy mogą wybrać interesującą audycję i wysłuchać jej w dogodnym dla siebie momencie.

Aplikacja mobilna Polskiego Radia daje także dostęp do stale aktualizowanej, bogatej biblioteki podcastów uporządkowanych tematycznie (Sztuka, Biznes, Edukacja, Zdrowie, Historia, Rodzina i dzieci, Rozrywka, Muzyka, Wiadomości, Nauka) oraz do niemal 40 cyfrowych kanałów tematycznych z unikatowymi treściami, podzielonymi na sekcję muzyczną oraz słowną. Wybór jest ogromny: od kanałów "Koncerty w Trójce", "Przeboje Lata z Radiem", "Konkurs Chopinowski" czy "Muzyka źródeł" przez "Bohaterów naszych lektur", "Wieczór Odkrywców", "Reportaż w Trójce" i "Zapiski ze Współczesności" - po kanały historyczne, naukowe i sportowe.

Aplikacja daje także możliwość uruchomienia streamu wideo Czwórki i Polskiego Radia 24, dzięki czemu można podejrzeć, co dzieje się w radiowym studiu. W aplikacji Polskiego Radia znajduje się także aktualna ramówka i opcja ustawiania przypomnień o swojej ulubionej audycji. Dodatkowo można skorzystać z przeglądarki artykułów z portali polskieradio.pl i polskieradio24.pl, uporządkowanych w kategorie tematyczne. 

Od kilku miesięcy powodzeniem cieszy się także mobilny odbiór Polskiego Radia Kierowców: 

Zobacz więcej na temat: W POLSKIM RADIU
Czytaj także

Polskie Radio 24 w Twoim smartfonie!

Ostatnia aktualizacja: 17.07.2013 09:50
Posiadaczy smartfonów zapraszamy do słuchania PR24 w aplikacji mobilnej Polskiego Radia.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Nowa aplikacja mobilna "Polskie Radio" w Google Play i App Store

Ostatnia aktualizacja: 04.05.2020 14:38
Polskie Radio ma dobrą wiadomość dla swoich słuchaczy: posiadacze smartfonów i tabletów mogą pobrać całkowicie nową, bezpłatną aplikację „Polskie Radio” i słuchać swoich ulubionych audycji zarówno na żywo, jak i na żądanie. To także dostęp do ponad 40 kanałów tematycznych oraz bogatej oferty podcastów.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Aktualizacja aplikacji mobilnej PRK!

Ostatnia aktualizacja: 26.12.2020 05:00
Zaktualizuj aplikację mobilną PRK i ciesz się nowymi funkcjonalnościami!
rozwiń zwiń