Polskie Radio

Bryan Adams – efemeryczne okruchy szczęścia na nowej płycie

Ostatnia aktualizacja: 12.10.2021 12:54
"So Happy It Hurts" to tytuł piętnastego studyjnego album Bryana Adamsa, który ukaże się w marcu przyszłego roku. Już teraz możemy posłuchać pierwszego promującego go utworu.
Bryan Adams
Bryan AdamsFoto: Forum / John Roca / MEGA

Jak wiele innych wydawanych obecnie płyt, nowy krążek Kanadyjczyka będzie nawiązywał tematyką do wydarzeń, które w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy wywróciły świat do góry nogami. – Pandemia i lockdown ukazały prawdę o tym, że spontaniczność może zostać nam odebrana. Nagle skończyło się podróżowanie, nie można było po prostu wskoczyć do samochodu i gdzieś pojechać – stwierdził Bryan Adams w notce promującej nowy singiel. – Piosenka "So Happy It Hurts" mówi o wolności, autonomii, spontaniczności i dreszczyku emocji, jaki wywołuje otwarta droga. Tak samo zatytułowany album będzie dotykał wielu efemerycznych spraw w naszym życiu, będących sekretem szczęścia oraz, przede wszystkim, łączności międzyludzkiej – dodał wokalista.

źródło: YouTube/Bryan Adams


Na nowej płycie Adamsa znajdzie się 12 utworów, a datę jej premiery wyznaczono na 11 marca 2022 roku, a więc niemal dokładnie trzy lata po ukazaniu się poprzedniego krążka autora takich hitów, jak "Heaven", "Summer of '69" czy "(Everything I Do) I Do It for You".

kc

Czytaj także

Bryan Adams. Wszystko, co chcielibyście wiedzieć…

Ostatnia aktualizacja: 05.11.2015 10:00
Z okazji 56. urodzin Bryana Adamsa proponujemy przegląd faktów - nie tylko muzycznych - z bogatego życiorysu kanadyjskiego muzyka i wokalisty.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Bryan Adams? Całkiem normalny facet"

Ostatnia aktualizacja: 05.11.2015 09:30
- Odniosłem bardzo dobre wrażenie, bo wyglądał na zupełnie normalnego faceta, który niespecjalnie gwiazdorzy - mówi Piotr Metz.
rozwiń zwiń