Polskie Radio

Ed Sheeran zarażony koronawirusem

Ostatnia aktualizacja: 25.10.2021 10:53
Na tydzień przed premierą swojego nowego albumu Ed Sheeran poinformował fanów, że jest zarażony wirusem COVID-19. Wokalista czuje się dobrze i już 6 listopada ma się pojawić w słynnym programie telewizyjnym "Saturday Night Live".
Ed Sheeran
Ed SheeranFoto: Forum / Reuters / POOL

"Niestety otrzymałem pozytywny wynik testów na COVID, więc zgodnie z rządowymi wytycznymi jestem teraz na kwarantannie" – napisał Sheeran na Instagramie. Wokalista dodał we wpisie, że wszelkie zaplanowane na najbliższe dni wywiady i występy postara się przeprowadzić wirtualnie ze swojego domu.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Ed Sheeran (@teddysphotos)

Już w najbliższy piątek, 29 października, ukaże się czwarty solowy album Eda, zatytułowany "=". Ma to być bardzo osobista płyta, opowiadająca o jego doświadczeniach w byciu mężem i ojcem, a także o stratach, jakich doświadczył w ciągu ostatnich kilku lat. Przedsmak tego, co znajdzie się na krążku, dają promujące go single "Bad Habits", "Shivers" oraz "Visiting Hours". Ten ostatni utwór poświęcony jest znanemu australijskiemu promotorowi muzycznemu Michaelowi Gudinskiemu, który zmarł nagle w marcu tego roku (Sheeran zaśpiewał tę piosenkę na jego pogrzebie).

źródło: YouTube / Ed Sheeran

6 listopada wokalista ma być specjalnym gościem show "Saturday Night Live" amerykańskiej telewizji NBC. Dla Sheerana będzie to już trzeci występ w nadawanym od blisko półwiecza programie – wcześniej pojawiał się tam w 2014 i 2017 roku.

kc

Czytaj także

Ed Sheeran – 30-latek z sąsiedztwa

Ostatnia aktualizacja: 17.02.2021 12:14
Ma na koncie 150 milionów sprzedanych płyt, kilka nagród Grammy i solowe występy na wypełnionych po brzegi stadionach – Ed Sheeran, jeden z najważniejszych i najbardziej niezwykłych wokalistów w świecie muzyki pop, kończy dziś 30 lat.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Elton John w duetach z Edem Sheeranem i Steviem Wonderem

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2021 14:55
Elton John pracuje wspólnie z Edem Sheeranem nad świąteczną piosenką, która ma mieć premierę przed Bożym Narodzeniem. A już teraz można posłuchać utworu, który legendarny brytyjski wokalista nagrał w duecie z nie mniej słynnym kolegą zza oceanu, Steviem Wonderem.
rozwiń zwiń