Polskie Radio

Anna Wyszkoni gościem "Muzycznej Jedynki"

Ostatnia aktualizacja: 14.12.2023 12:15
Gościem Programu 1 Polskiego Radia będzie Anna Wyszkoni, z którą porozmawiamy o godz. 14.20 o płycie "Jackowski". Natomiast o godz. 13.20 Krzysztof Iwaneczko opowie nam o swoim nowym singlu. Na "Muzyczną Jedynkę" zaprasza Anna Will.
Anna Wyszkoni
Anna WyszkoniFoto: Karolina Stanczewska/PR

Ostatnio gościem "Muzycznej Jedynki" był m.in. Igor Herbut, który wraz z grupą LEmON, wrócił po siedmiu latach z nową płytą "Piątka". To pierwszy album grupy, przy którym współpracował Bogdan Kondracki. Zespół zaprosił do współpracy twórcę wizualnego i reżysera, Michała Pańszczyka, który zaangażował się w zwizualizowanie historii zawartych na płycie. - Brzmieniowo zawsze jesteśmy szczerzy i emocjonalni - mówił Igor Herbut.

Najdoskonalsze piosenki w "Muzycznej Jedynce"

W "Muzycznej Jedynce" o wybór najdoskonalszych utworów dbają nasi zasłużeni autorzy, dziennikarze: Marcin Kusy, Ula Kaczyńska, Maria Szabłowska, Anna Will, Paweł Sztompke. To oni gwarantują, że słuchacze usłyszą w każdej audycji wartościową muzykę, z wywiadów dowiedzą się mnóstwa ciekawostek o artystach goszczących w Jedynce, a dzięki licznym konkursom będą mogli wybrać się na koncerty lub powiększyć swoje kolekcje płytowe.

Zapraszamy Państwa do spędzania w Jedynce czasu z muzyką, która skłania do refleksji, uspokaja i poprawia humor, o czym przekonują jej twórcy: Abba, Budka Suflera, Queen, Anna Jantar, Michael Jackson, Madonna, Czesław Niemen, Maryla Rodowicz, Sting, The Beatles, Stevie Wonder, Kayah, Amy Winehouse, Lady Pank, Krzysztof Krawczyk, Selah Sue, Ania Dąbrowska, Joe Dassin, Czesław Śpiewa, Francis Lai i wielu innych.

Czytaj także:

***

Do wysłuchania audycji "Muzyczna Jedynka" w piątek (15.12) w godz. 13.00-15.00 Anna Will

DS

Zobacz więcej na temat: Anna Will