Polskie Radio

Natalia Grosiak gościem "Muzycznej Jedynki" [SŁUCHAJ TERAZ]

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2024 14:00
Z wokalistką, autorką tekstów, kompozytorką Natalią Grosiak rozmawiamy o piosence "Jesteś piękny". Nowy singiel, który ukazał się kilka dni temu, zwiastuje pierwszą solową płytę artystki. Zaprasza Kamil Wicik.
Natalia Grosiak
Natalia GrosiakFoto: Wojciech Kusiński/ PR

"MUZYCZNEJ JEDYNKI" SŁUCHAJ TUTAJ:

Natalia Grosiak znana jest z zespołu Mikromusic, który założyła w 2002 roku z kompozytorem i gitarzystą Dawidem Korbaczyńskim. Przez niemal dekadę (w latach 2005-2014) występowała w formacji Digit All Love. Współpracowała także z takimi grupami, jak: Kanał Audytywny, Husky czy Ctrl-Alt-Delete.

Piosenka "Jesteś piękny" zapowiada pierwszy solowy album artystki. Grosiak zaprosiła do współpracy producenta i gitarzystę Błażeja Sudnikowicza znanego jako lessman. Premiera wydawnictwa planowana jest na przyszły rok. Więcej wokalista opowie w audycji "Muzyczna Jedynka".


Czytaj także:


"Muzyczna Jedynka"

W "Muzycznej Jedynce" o wybór najdoskonalszych utworów dbają nasi zasłużeni autorzy, dziennikarze: Ula Kaczyńska, Marcin Kusy, Maria Szabłowska, Paweł Sztompke, Kamil Wicik i Anna Will.

To oni gwarantują, że słuchacze usłyszą w każdej audycji wartościową muzykę, z wywiadów dowiedzą się mnóstwa ciekawostek o artystach goszczących w Jedynce, a dzięki licznym konkursom będą mogli wybrać się na koncerty lub powiększyć swoje kolekcje płytowe.

Zapraszamy Państwa do spędzania w Jedynce czasu z muzyką, która skłania do refleksji, uspokaja i poprawia humor.


Czytaj także:

***

Na audycję "Muzyczna Jedynka" w sobotę (20.01) po godz. 14.00 zaprasza Kamil Wicik.

kk/ans