Polskie Radio
Section05
Natalia Grosiak

Weronika Serocka i "Sklejam Słowa". Warsztaty, na których powstają piosenki

Jedną z nagród w Czwórkowym konkursie "Wydaj płytę z Będzie głośno!", którego wyniki poznamy 24 listopada, jest udział w warsztatach "Sklejam Słowa", które od lat organizuje Weronika Serocka. Czwórkowy gość podkreśla, że "Sklejam Słowa" to miejsce, w którym powstają piosenki. 
Zobacz więcej na temat:  Czwórka Damian Sikorski Wydaj płytę z Będzie głośno! warsztaty MUZYKA Weronika Serocka Bisz Piotr Bukartyk paulina przybysz Natalia Grosiak

Natalia Grosiak w "Jestem muzykiem, jestem rodzicem" w PRD

Natalia Grosiak to polska wokalistka i piosenkarka. Urodziła się w Bielawie, ale od lat związana jest z Wrocławiem, gdzie ukończyła Wydział Prawa oraz Filologii Słowiańskiej na Uniwersytecie Wrocławskim. Dużą popularnością cieszyły się m.in. jej występy w Teatrze Muzycznym Capitol. Jest współzałożycielką i wokalistką popularnego zespołu Mikromusic, z którym tworzy od 2002 roku.
Zobacz więcej na temat:  Damian Sikorski Natalia Grosiak radio bez reklam radio dla rodziców muzyka współczesna

Równi w nierównościach. Mietek Szcześniak gościem Trójki

– Zrozumiałem, co to znaczy kochać drugiego człowieka i świat, gdy zrozumiałem, że każdy ma swoją biedę i pod tym względem każdy jest równy – powiedział w Trójce Mietek Szcześniak, wokalista i kompozytor, który jak nikt łączy działalność artystyczną z pomaganiem.
Zobacz więcej na temat:  MUZYKA piosenka Jazz Agnieszka Osiecka Mikromusic Natalia Grosiak Mieczysław Szcześniak muzyka hp Mateusz Krautwurst