Polskie Radio

Boże Narodzenie z Polskim Radiem. Słuchaj Polskiego Radio Gwiazdka

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2023 12:00
Polskie Radio, jak co roku, w okresie przedświątecznym uruchomiło specjalny kanał muzyczny z przebojami świątecznymi. Polskie Radio Gwiazdka dostępne jest w aplikacji mobilnej Polskiego Radia, na stronie moje.polskieradio.pl oraz na kanale Polskiego Radia w serwisie YouTube. To miejsce wypełnione wyłącznie świąteczną muzyką.
W Mikołajki, 6 grudnia, startuje Polskie Radio Gwiazdka
W Mikołajki, 6 grudnia, startuje Polskie Radio Gwiazdka Foto: PR

Słuchacze mogą liczyć na największe świąteczne klasyki, kolędy i pastorałki w tradycyjnych oraz awangardowych aranżacjach, ale także mnóstwo nowości.

Źródło: YouTube Polskie Radio Gwiazdka

– Tegoroczne premiery – Cher, Michael Bolton, The Tenors, Seth MacFarlane, Gregory Porter, Alanis Morissette, Hauser, a także czołówka artystów współczesnego country. Z kolei nasze polskie świąteczne przeboje odświeża Andrzej Piaseczny. Do tego tradycyjnie szykujemy kilka niespodzianek! – mówił Piotr Wawrowski z Informacyjnej Agencji Radiowej Polskiego Radia.


Polskie Radio Gwiazdka dostępne jest od 6 grudnia w aplikacji mobilnej Polskie Radio (do pobrania za darmo w sklepach Google Play, App Store i Huawei AppGallery), na stronie moje.polskieradio.pl oraz na kanale Polskiego Radia w serwisie YouTube.

Zapraszamy do słuchania!