Section50
Section00
31.03.2017

WRONGTOM Meets THE RAGGA TWINS - Bacchanal

mat. Tru Thoughts

Wrongtom to dancehallowo-dubowy producent z Londynu. Rozchwytywany autor remiksów (pracował m.in. z Roots Manuvą), niegdyś DJ popularnej indie-rockowej grupy Hard-FI. Duet The Ragga Twins, czyli Deman Rocker i Flinty Badman, to prawdziwe legendy brytyjskiej sceny soundsystemowej, a także wokaliści doskonale znani w świecie muzyki breakbeat i jungle (w latach 90. nagrywali z pionierską załogą Shut Up & Dance).

28 kwietnia, nakładem firmy Tru Thoughts, ukaże się ich wspólny album pod tytułem "In Time" nagrany pod szyldem Wrongtom Meets The Ragga Twins. Na płycie dominować będą klasyczne reggae'owo-dancehallowe brzmienia, pamiętające jeszcze lata 80., a materiał zapowiada doskonałe, niezwykle przebojowe i imprezowe nagranie pt. "Bacchanal", które z radością umieściliśmy na naszej plejliście.

ps. Alkohol może i szkodzi zdrowiu. Dobra muzyka za to nigdy.

Marcin "Harper" Hubert

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.