Section50
Section00
Ozzy Osbourne
Ozzy Osbourne, foto: Portal Focka / foter.com
26.08.2020

Zobacz oficjalny zwiastun filmowej biografii Ozzy'ego

Premiera dokumentu już za dwa tygodnie.

Film o jednej z najbarwniejszych żyjących postaci świata muzyki zbliża się wielkimi krokami! "Biography: The Nine Lives of Ozzy Osbourne", czyli historia Ozzy'ego Osbourne'a będzie mieć swoją premierę już 7 września. Fani oczekujący na filmową biografię Księcia Ciemności otrzymali właśnie oficjalny zwiastun produkcji. W ponad 2-minutowym klipie poza Ozzym zobaczyć i usłyszeć możemy takie ikony świata rozrywki jak Rick Rubin, Marilyn Manson, Rob Zombie, Post Malone czy Sharon Osbourne.

Zobaczcie zwiastun:

Ostatnio świat obiegła informacja o tym, że powstaje też drugi film związany ze współtwórcą Black Sabbath. Ten obraz, który będzie stuprocentową kinową produkcją, opowiadać ma o burzliwym związku Ozzy'ego i Sharon. Więcej dowiecie się tutaj.

 

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.