Section50
Section00
24.11.2018

Nowa płyta ENVEEGO. Ujawniamy szczegóły.

mat. Envee mat. Envee

14 grudnia, nakładem firmy U Know Me, ukazuje się "Time & Light", czyli wyczekiwany od dawna (dokładnie od lat 15) nowy autorski album Maćka Golińskiego, bardziej znanego jako Enveego - jednego z najwybitniejszych producentów polskiej sceny klubowej. My ten album już znamy i kochamy, i jesteśmy pod wielkim wrażeniem jego zawartości oraz studyjnego kunsztu Maćka. To z pewnością będzie duże muzyczne wydarzenie, a Envee o swoim nowym materiale opowie na naszej antenie 9 grudnia w Funkadelii.

Oto pełna plejlista tego materiału - wraz z występującymi na nim ciekawymi gośćmi. Ujawniamy ją w Czwórce jako pierwsi.

"Time & Light":

- Entering  

- Nu Stompin Ground feat. Bartek Królik

- Lil' Child

- Wishing You

- Dni Zamieniam feat. Mrozu

- Draka feat. Vito Bambino

- Stopy feat. Olga Stopińska

- Believe / Raise The Roof feat. Sean Palmer

- Late Summer feat. Ania Szarmach

- Love Lab feat. Natalia Przybysz

- Love Break

- Love Unconditional

- Gry i Zabawy feat. Muzykoterapia

- Egodubster

- Passage Y

- When The World Ended feat. Mr.Are.Dot

mat. U Know Me mat. U Know Me

W ramach rozgrzewki polecamy Wam wydaną we wrześniu, klubowo zorientowaną EPkę Maćka pt. "Time & Light Prequel". Żadne z zawartych na niej nagrań na nowym albumie się nie znajdzie, za to obecną na Epce świetną wersję "Byłaś serca biciem" Andrzeja Zauchy (na wokalu sam Envee) gramy na naszej plejliście.

Warto sięgnąć również po bardzo fajną składankę "Allo Love Vol. 7" popularnej londyńskiej wytwórni Wah Wah 45s. Przygotowali ją krakowscy Piękni Chłopcy, a oprócz nagrań takich naszych rodaków jak P. Unity, Rasmentalism, Night Marks, Wojtek Mazolewski Quintet czy Julian Uhu, oprócz znakomitego remiksu Enveego popełnionego na potrzeby brytyjskiej grupy Honeyfeet, znalazł się na niej przeciek z albumu "Time & Light" - wybornie swingujące nagranie  pt. "Lil' Child".

https://wahwah45s.bandcamp.com/track/lil-child

Na deser proponujemy jeszcze jedną z najsłynniejszych filmowych piosenek Disneya, ale w cudownym tegorocznym opracowaniu Enveego i Julii Pietruchy.

Marcin "Harper" Hubert

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.