Czwórka Blog - baner
BLOG - Czwórka - Muzyczny

Nowa płyta ENVEEGO. Ujawniamy szczegóły.

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2018 19:15

mat. Envee mat. Envee

14 grudnia, nakładem firmy U Know Me, ukazuje się "Time & Light", czyli wyczekiwany od dawna (dokładnie od lat 15) nowy autorski album Maćka Golińskiego, bardziej znanego jako Enveego - jednego z najwybitniejszych producentów polskiej sceny klubowej. My ten album już znamy i kochamy, i jesteśmy pod wielkim wrażeniem jego zawartości oraz studyjnego kunsztu Maćka. To z pewnością będzie duże muzyczne wydarzenie, a Envee o swoim nowym materiale opowie na naszej antenie 9 grudnia w Funkadelii.

Oto pełna plejlista tego materiału - wraz z występującymi na nim ciekawymi gośćmi. Ujawniamy ją w Czwórce jako pierwsi.

"Time & Light":

- Entering  

- Nu Stompin Ground feat. Bartek Królik

- Lil' Child

- Wishing You

- Dni Zamieniam feat. Mrozu

- Draka feat. Vito Bambino

- Stopy feat. Olga Stopińska

- Believe / Raise The Roof feat. Sean Palmer

- Late Summer feat. Ania Szarmach

- Love Lab feat. Natalia Przybysz

- Love Break

- Love Unconditional

- Gry i Zabawy feat. Muzykoterapia

- Egodubster

- Passage Y

- When The World Ended feat. Mr.Are.Dot

mat. U Know Me mat. U Know Me

W ramach rozgrzewki polecamy Wam wydaną we wrześniu, klubowo zorientowaną EPkę Maćka pt. "Time & Light Prequel". Żadne z zawartych na niej nagrań na nowym albumie się nie znajdzie, za to obecną na Epce świetną wersję "Byłaś serca biciem" Andrzeja Zauchy (na wokalu sam Envee) gramy na naszej plejliście.

Warto sięgnąć również po bardzo fajną składankę "Allo Love Vol. 7" popularnej londyńskiej wytwórni Wah Wah 45s. Przygotowali ją krakowscy Piękni Chłopcy, a oprócz nagrań takich naszych rodaków jak P. Unity, Rasmentalism, Night Marks, Wojtek Mazolewski Quintet czy Julian Uhu, oprócz znakomitego remiksu Enveego popełnionego na potrzeby brytyjskiej grupy Honeyfeet, znalazł się na niej przeciek z albumu "Time & Light" - wybornie swingujące nagranie  pt. "Lil' Child".

https://wahwah45s.bandcamp.com/track/lil-child

Na deser proponujemy jeszcze jedną z najsłynniejszych filmowych piosenek Disneya, ale w cudownym tegorocznym opracowaniu Enveego i Julii Pietruchy.

Marcin "Harper" Hubert

Zobacz więcej na temat: Czwórka MUZYKA news Gramy!