Section50
Section00
24.06.2019

RTN - Another Summertime ft. Foesum & Nanci Fletcher

Naprawdę trudno uwierzyć, że ta muzyka powstała w Polsce, a nie w gorącej, słonecznej Kalifornii.

www.facebook.com/RTNProductionz www.facebook.com/RTNProductionz

"Funktion" to imponujący debiutancki album piekielnie zdolnego lubelskiego producenta o pseudonimie RTN, dumnie mogący konkurować z najlepszymi amerykańskimi produkcjami spod znaku G-funk. Zresztą to właśnie Amerykanie wykonują na płycie większość partii wokalnych: m.in. raper Domino, Foe-sum, Curren$y, Young Koop, Big Rock, Von Jackson, Too Cool, Shade Sheist, czy choćby Nancy Fletcher - słynny żeński głos firmy Death Row, znany z utworów takich wykonawców jak Dr Dre, Snoop Dog, 2pac, Ice Cube, Warren G, etc. Słucha sie tego materiału z wielką radością i podziwem dla studyjnego kunsztu Artura RTN'a, a my na plejlistę wybraliśmy na lato świetne "Another Summertime".

MaH

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.