Section50
Section00
Okładka albumu The R.E.D. Album The Gamea
Okładka albumu "The R.E.D. Album" The Game'a, foto: materiały promocyjne
06.02.2019

The Game wraca do Polski

Raper z Los Angeles w marcu zagra w Poznaniu.

22 marca w poznańskim klubie B17 wystąpi legenda rapu - The Game. Raper wraca do Polski po kilku nieudanych próbach. Powrotu należało się jednak spodziewać po jego pełnych entuzjazmu wypowiedziach dotyczących ostatniego występu nad Wisłą. Artysta zaprezentuje przekrój całej swojej 15-letniej twórczości. Gościem specjalnym koncertu będzie współtwórca poznańskiej sceny hip-hop - Peja.

Bilety na koncert The Game'a są już w sprzedaży, a ich ceny zaczynają się od 110 złotych.

The Game to przedstawiciel rapowej sceny Los Angeles. Wielki sukces przyniosła mu płyta "The Documentary", będąca legalnym debiutem artysty. Przez niemal piętnaście lat kariery wydał łącznie 8 albumów, był dwukrotnie nominowany do nagrody Grammy, a jego krążki okupowały pierwsze miejsca notowań w Stanach Zjednoczonych, ciesząc się ogromną sprzedażą.

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.