Section00
Polskie Radio Dzieciom
Section02
AUDYCJE
Section03
Section04

Ferie z gwiazdami

Section26
Section27
Section09
O audycji

Ferie to czas, na który czeka każdy z nas! Jesteście ciekawi co wówczas porabiają Wasi idole? Jeśli tak, to wspaniale się składa, ponieważ postanowiliśmy ich o to zapytać. Co podczas tegorocznych ferii zimowych planują młode gwiazdy? Czy są wśród nich miłośnicy sportów zimowych? Jak wyglądałyby ich wymarzone ferie? Na te i wiele innych pytań, związanych z zimowymi wakacjami, usłyszycie odpowiedzi w każdy czwartek w Polskim Radiu Dzieciom o godzinie 15.35. Zapraszamy!

Section011
12'47 "Maja Krzyżewska w Polskim Radiu Dzieciom. Ferie, muzyka i nie tylko ... 18.01.2024 W Polskim Radiu Dzieciom zagościła Maja Krzyżewska, młoda artystka, której talent zaowocował udziałem w Eurowizji Junior w 2023 roku. W audycji "Ferie z gwiazdami", Maja podzieliła się nie tylko swoimi pasjami muzycznymi, ale również planami na nadchodzące ferie oraz wspomnieniami z rodzinnych spotkań.
18'52 Wiktoria Nakielska o feriach zimowych i nowych wyzwaniach 25.01.2024 Wiktoria Nakielska, zwyciężczyni programu "You Can Dance. Nowa Generacja", w rozmowie z Polskim Radiem Dzieciom powiedziała, że swoją przygodę z tańcem rozpoczęła już w wieku trzech lat i ten rozwój ciągle trwa. Obecnie skupia się na przygotowaniach do marcowych Mistrzostw Polski Modern. Jak spędza tegoroczne ferie zimowe i jakie ma podejście do pojawiających się wyzwań?
18'10 Feliks Matecki od przedszkola do aktorstwa 02.02.2024 O swoich krokach w świecie projektów filmowych i telewizyjnych, Feliks Matecki opowiedział w audycji "Ferie z gwiazdami" w Polskim Radiu Dzieciom. W rozmowie nie zabrakło wątku dotyczącego głównej roli w filmie fabularnym "Orlęta - Grodno 1939". Po szczegóły zapraszamy poniżej. 
16'06 Jak siostry Tracz spędzają ferie zimowe 2024? 08.02.2024 Ola i Ala Tracz Obie siostry przyznają, że choć ferie to moment odpoczynku, to nie zapominają o swojej twórczości. - Nadal pracujemy nad nowymi singlami i teledyskami.
19'07 O sukcesie na Junior Theater Festival w Sacramento Sabina Bednarz 19.02.2024 Do końca ferii zimowych potrwają spotkania Polskiego Radia Dzieciom z młodymi gwiazdami. Tym razem studio odwiedziła młoda aktorka Sabina Bednarz, która żywo wspominała swój sukces na Junior Theater Festival w Sacramento. Podczas festiwalu otrzymała dwie nagrody. Pierwszą za współpracę grupową, a drugą za technikę teatralną. 
Section025