X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Gwiezdna misja Super Sparka

Ostatnia aktualizacja: 18.08.2017 09:00
Audio
Niektórym z Was pewnie udało się zdobyć bilety na antenie naszego radia, a więc życzymy udanego seansu Tym, którym się nie udało radzimy jak najszybciej pędzić do kin
Niektórym z Was pewnie udało się zdobyć bilety na antenie naszego radia, a więc życzymy udanego seansu! Tym, którym się nie udało radzimy jak najszybciej pędzić do kin!Foto: materiały promocyjne

Już 1 września na ekranach polskich kin pojawi się film animowany „Super Spark. Gwiezdna misja”. Film opowiada o przygodach Sparka i jego przyjaciół, którzy postanowili uratować świat przed złym Generałem Zongiem.

Katarzyna Pietrzak rozmawiała z Antkiem Królikowskim – aktorem, który użyczył głosu tytułowemu bohaterowi, Sparkowi. Posłuchajcie, a dowiecie się czym jest dubbing, czym różni się od aktorstwa i jak to jest być SUPERBOHATEREM!


Zapraszamy na "Poranek w Polskim Radiu Dzieciom" od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 9:00.Zobacz więcej na temat: POLSKIE RADIO DZIECIOM
Zobacz także