X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Nigdy więcej nudy z Emi

Ostatnia aktualizacja: 26.10.2017 09:00
Emi i jej tajny klub superdziewczyn, poruszyła serca wielu czytelników. Skąd wziął się pomysł na te wyjątkowe historie, nie tylko dla dziewczyn? W Poranku Polskiego Radia Dzieciom, gościem była Agnieszka Mielech, autorka książek o Emi.
Audio
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: okładka książki

Emi to dziewczynka, która wraz z mamą, tatą i labradorem Czekoladą mieszka w dużym mieście w domu Na Bateryjce. Ma zwariowanych przyjaciół: Anielę, która nie cierpi księżniczek, muzykalną Faustynę, Franka-mądralę, czarującego Lucka i wielu innych. Pewnego dnia dziewczyny zakładają tajny klub, którego motto brzmi: Nigdy więcej nudy!

Jak podkreśliła pisarka historia Emi trwa już cztery lata. - Kiedy byłam małą dziewczynką zaczęłam pisać i moje opowiadania były publikowane w różnych czasopismach. Po wielu latach stwierdziłam, że warto wrócić do pisania. Pomysł na Emi powstał bardzo szybko. Wizerunek narysowała jako pierwsza moja córka, potem wszystko szybko się już potoczyło, a Emi zyskała swoje zwyczajne, ale bardzo wyjątkowe życie - powiedziała Agnieszka Mielech.


Zapraszamy na "Poranek w Polskim Radiu Dzieciom" od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 9:00.


Zobacz więcej na temat: POLSKIE RADIO DZIECIOM
Zobacz także